تغییر جنسیت زوج جوان +تصاویر
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر
تغییر جنسیت,تغییر جنسیت برای یک زوج جوان,زن و شوهر جوان,پیش از تغییر جنسیت,مقوله ی تغییر جنسیت,تغییر جنسیت افراد,دردسرهای تغییر جنسیت,فرآیندهای جراحی,تغییر جنسیت زوج جوان,راهای تغییر جنسیت,فرآیندهای جراحی تغییر جنسیت

از سن ۳ سالگی همیشه در مهدکودک لباس دخترها را می پوشید و اولین بار در سن ۱۶ سالگی درمورد وضعیت خود با خواهرش حرف زد، برخورد خواهرش خوب بود ولی کنارآمدن بقیه اعضاء خانواده با این موضوع زمان زیادی برد.

دردسرهای تغییر جنسیت برای یک زوج جوان

دردسرهای تغییر جنسیت برای یک زوج جوان

 

“جمی ایگل” ۲۰ ساله که در ابتدا پسر متولد شده و “لوئیز” ۲۵ ساله که دختر متولد شده بود، اکنون سرنوشت خود را عوض کرده اند. این زوج که هر 2 تغییر جنسیت داده اند در شهر کوچک بریجند در جنوب ولز زندگی می کنند.
از آنجا که آنها در شهر کوچکی زندگی می کنند اغلب اظهارات ناخوشایند افراد را به صورت آنلاین و شخصی در مورد خودشان دریافت می کنند.
جمی می گوید او نمی تواند اغلب تنها از خانه بیرون برود چرا که فریادهای نفرت مردم در خیابان یا سوار بر ماشین نثار او می شود. او احساس می کند با هر بیرون رفتن از خانه کمی به تغییر تاریخ کمک می کند.
“جمی و لوئیز” که هر دو دانشجو هستند می گویند نمی توانند گذشته پیش از تغییر جنسیت خود را یادآوری کنند چرا که علاوه بر اینکه همیشه می خواستند جنسیت دیگری داشته باشند، پس از بلوغ زندگی برای هر دو آنها تبدیل به یک کابوس وحشتناک شده بود.
این زوج که یک سال از مدت آشنایی شان می گذرد و نامزد شده اند، قصد دارند تا زمانی که کاملا فرآیندهای جراحی شان تکمیل نشده با یکدیگر ازدواج نکنند.
جمی همچنین گفت از سن ۳ سالگی همیشه در مهدکودک لباس دخترها را می پوشید و اولین بار در سن ۱۶ سالگی درمورد وضعیت خود با خواهرش حرف زد، برخورد خواهرش خوب بود ولی کنارآمدن بقیه اعضاء خانواده با این موضوع زمان زیادی برد.
او به مدت چهار سال تحت عمل های تغییر جنسیت است ولی فرآیندهای آن به آهستگی پیش می رود. این زوج عاشق در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کردند تا به آگاهی مردم نسبت به مقوله ی تغییر جنسیت افراد کمک کنند.

 

دردسرهای تغییر جنسیت برای یک زوج جوان

 

 

دردسرهای تغییر جنسیت برای یک زوج جوان

منبع:سیمرغ


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!