جذابترين زن دنيا درباره مرد مورد علاقه اش می گوید!+تصاویر
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

ميلا کانيس,جذابترين زن زنده دنيا,جذابترين زن دنيا,زیباترین زن دنیا,مک کوارلي کالين,اخبار,اخبار گوناگون,عکس های فیلم ميلا کانيس,عکس های برهنه ميلا کانيس در فیلم,عکس های لخت ميلا کانيس در فیلم,عکس های لخت ميلا کانيس,مصاحبه با ميلا کانيس,شوهر ميلا کانيس,همسر ميلا کانيس

“ميلا کانيس” 25 ساله اخيرا عنوان جذابترين زن زنده دنيا را از آن خود کرده است و حتي به خاطر يکي از نقش هايش در يک فيلم به صورت کاملا برهنه جلوي دوربين ظاهر ميشود که اين مسئله حواشي و جنجال بسیاری براي وي در پي داشت

مصاحبه جذابترين زن دنيا در مورد فیلم جنجالی و مرد مورد علاقه اش
مصاحبه جذابترين زن دنيا در مورد فیلم جنجالی اش +عکسبه گزارش پرداد به نقل از بیوتی نیوز: جذابترين زن دنيا میگوید صحبت کردن در مورد فیلم جنجالی اش بسیار راحت تر از صحبت در مورد مرد مورد علاقه اش است.

ميلا کانيس, جذابترين زن زنده دنيا,جذابترين زن دنيا,زیباترین زن دنیا
“ميلا کانيس” 25 ساله اخيرا عنوان جذابترين زن زنده دنيا را از آن خود کرده است و حتي به خاطر يکي از نقش هايش در يک فيلم به صورت کاملا برهنه جلوي دوربين ظاهر ميشود که اين مسئله حواشي و جنجال بسیاری براي وي در پي داشت. اما او معتقد است صحبت کردن در مورد اين مسائل از صحبت کردن در مورد “اشتون کاچر” که مدتي است با او در ارتباط است راحت تر است.
به تازگي تصويري از وي روي يکي از مجلات سينمايي به چاپ رسيده است و با او مصاحبه اي در زمينه کاري و زندگي شخصي اش به عمل آمده است . او در اين مصاحبه در رابطه با برهنگي اش در فيلمهايي که در آنها نقش بازي کرده است صحبت کرده است.
او در اين فيلم جنجالي نقش مقابل  ” جاستين تميبرليک” را ايفا کرده است . وي مدتها با ستاره فيلم هاي ” تنها در خانه” ، مک کوارلي کالين” در ارتباط بود و بعد از 8 سال رابطه عاشقانه با او از وي جدا شد و اکنون با ” اشتون کاچر” همسر سابق “دمي مور” رابطه اي بسيار رمانتيک دارد. وي اصالتا اوکرايني است و به حرفه مدلينگ نيز مشغول است.
وي در رابطه با زندگي شخصي اش و  اشتون کاچر گفته است: به هيچ عنوان دوست ندارم زندگي خصوصي ام مورد کنکاش واقع شود. نميخواهم در مورد دوستانم و يا حتي گذشته ام و اينکه با چه کساني در ارتباط بوده ام حرف بزنم.

ميلا کانيس, جذابترين زن زنده دنيا,جذابترين زن دنيا,زیباترین زن دنیا

ميلا کانيس, جذابترين زن زنده دنيا,جذابترين زن دنيا,زیباترین زن دنیا

منبع:پرداد


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!