پولدارترين زن سياه پوست + عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

سرمايه دار نفتي نيجريه جاي “اپرا وينفري” را با عنوان پولدارترين زن سياه پوست دنيا گرفت.

طبق اظهارات يک مجله اقتصادي نيجريه عنوان پولدارترين زن سياه پوست دنيا بعد از مدتهاي طولاني از “اپرا وينفري” به يک زن سرمايه دار نيجريه اي رسيد.
فان ترين |مجله تفريحي
خانم “فلوروفشو آلاکيجا” يک زن ۶۱ ساله نيجريه اي است که داراي سرمايه اي ۳.۲ ميليارد دلاري است که اين مبلغ حدود ۵۰۰ ميليون دلار بيش از سرمايه ۲.۷ ميليارد دلاري اپرا وينفري است.

او بنيانگذار و مالک شرکت نفتي “فامفا” ست که ۶۰ در صد سود خالص اين شرکت نفتي متعلق به اين خانم است. اين شرکت روزانه ۲۰۰ هزار بشکه نفت توليد ميکند که ارزشي معادل ۶.۴۴ ميليارد دلار دارد. وي همچنين يک طراح مد است و در کارهاي خيريه زيادي سهيم ميباشد. وي متاهل و داراي ۴ فرزند پسر و يک نوه ميباشد. او خانه اي ۱۰۰ ميليون دلاري و يک جت اختصاصي ۴۶ ميليون دلاري دارد.

او در خانواده اي ثروتمند متولد شد و کارش را از دهه ۷۰ ميلادي به عنوان منشي يک بانک دولتي آغاز کرد اما اکنون يکي از موفقترين تاجران بين المللي است . در سال ۲۰۰۰ در زمينهاي موروثي اش که از پدرش به او ارث رسيده بود نفت پيدا شد و بعد از کشمکشهاي فراوان با دولت او موفق شد حدود ۹۰ در صد از سهام اصلي اين شرکت را به دست گيرد و بقيه آن به دولت نيجريه تعلق دارد .

در حال حاضر همسر و پسرانش اين شرکت را اداره ميکنند.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!