پلیس به یک دختر دانش آموز حمله کرد+تصاویر
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

چندی پیش در آمریکا که سال نو میلادی را تحت الشعاع قرار داد و منجر به کشته شدن چندین دانش آموز شد، یکی از دلایلی بود که باعث شد پلیس حضور جدی تری در مدارس داشته باشد اما ظاهرا حضور افسران این نیرو در مدارس، ضررهای زیادی نیز به همراه دارد و نباید خیال والدین به طور کامل راحت باشد.
فان ترين |مجله تفريحي
فان ترين |مجله تفريحي
افسران پلیس در حال حاضر برای تأمین امنیت دانش‌آموزان در مدارس آمریکا حضور دارند. البته آنها اجازه برخوردهای انضباطی را ندارند و موظفند از درگیری بین دانش‌آموزان جلوگیری کنند و در مقابل حملات به دانش ‌آموزان آماده باشند.

اما اقدامات یک افسر پلیس در دبیرستان جنینگ در ایالت اوهایو امریکا و حمله او به دختری دانش‌آموز، باعث انتقاد گروههای حقوق بشر شده است. این افسر پلیس به نام جان مورگان هنگام انجام وظیفه با کنایه های لفظی یک دختر دانش‌آموز 13 ساله به نام تامیکا ویلیامز روبه ‌رو شد و در جواب، جلوی چشم دیگر دانش اموزان در راهرو مدرسه به وی هجوم برده و به کتک زدن او پرداخته است.

دوربین‌ های نظارتی دبیرستان از صحنه ‌های درگیری این پلیس وظیفه و دانش‌آموز کتک ‌خورده فیلم گرفته ‌اند. مادر این دختر در اعتراض به حمله خشمگین به دخترش از افسر پلیس شکایت کرده و در دادگاه گفته که جان مورگان بارها دخترش را به دیوار و در کمدهای مدرسه کوبیده و بشدت کتک زده است.

این افسر پلیس پس از انتشار فیلم های مذکور برای دفاع از خود گفته که دختر نوجوان به او فحاشی کرده اس


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!