تصاویر صحنه دلهره آور پرتاب دختری به دره توسط نامزدش!
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر
تصاویر صحنه دلهره آور,پرتاب دختری به دره توسط نامزدش

فان ترين |مجله تفريحي

گردآوری فان ترین: یک پسر عاشق، نامزد ملاحظه کار خود را از لبه صخره ای به ارتفاع ۴۰۰ فوت هل داد و او در بین یک دره گود و باریک در ایالت یوتا با طناب مخصوص معلق ماند!

کریگتون بایرد در ابتدا به آرامی سعی داشت نامزد نگران خود جسیکا پاول را به این کار وا دارد ولی پس از گذشت ۴۵ دقیقه او آنقدر می ترسید که از عهده این کار بر نمی آمد. در آخر او جسیکا را به لبه صخره هدایت کرد و یکدفعه او را هل داد.

همچنان که وی بر روی آن دره گود معلق شد جیغ های بلندی از ترس می کشید و فریاد زد: “من از تو جدا می شوم.” ویدئو این صحنه روز سه شنبه در یوتوب منتشر شد و بیش از ۴ میلیون بازدید داشت.

آنها مجهز به چندین کارابین (قلاب های کوهنوردی) و حفاظ های کوهنوردی بودند ، کریگتون با شادی تمام به میان دره پرید و فریادهایی با هیجان تمام می کشید.

عده ای دیگر که مشتاق تجربه این هیجان بودند این کار را امتحان می کردند ولی آقای بایرد دوست داشت نامزدش نیز این هیجان را تجربه کند. جسیکا خود را برای این هیجان آماده کرد ولی شجاعت پریدن در میان صخره را در خود ندید و نامزدش دست به کار شد.

زمانی که او از عصبانیت درمیان صخره فریاد زد “از تو جدا می شوم” ، کریگتون به این حرف خندید و گفت یک روز به خاطر این کار از من ممنون می شوی. بعد از این واقعه جسیکا تصدیق کرد که از این تجربه لذت برده و از کریگتون تشکر کرد. ولی متاسفانه هفته گذشته آنها به راستی از یکدیگر جدا شدند ، البته دلیل آن هیچ ارتباطی به هل دادن به دره نداشت.

فان ترين |مجله تفريحي

فان ترين |مجله تفريحي

فان ترين |مجله تفريحي

فان ترين |مجله تفريحي

فان ترين |مجله تفريحي


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!