پادگان آموزشی زنان افغان + تصاویر
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر
پادگان آموزشی زنان افغان,زن افغان,زنان ارتش افغانستان,زنان نظامی افغانستان,پادگان زنان افغان,زنان افغانستانی,ارتش افغانستان,سربازان زن,نیروهای ویژه زن

ارتش افغانستان در حال آموزش سربازان زنی است که قرار است در چارچوب نیروهای ویژه به کار گرفته شوند و ماموریت این نیرو‌ها شرکت در عملیاتی است که حمله به خانه‌ها و تجسس و تفتیش از زنان را ضروری می‌کند.

نیروهای ویژه زنان قرار است پس از خروج نیروهای بین‌المللی از افغانستان تا پایان سال ۲۰۱۴، مقابله با شبه‌نظامیان را به عهده بگیرند و مانع هرگونه خلاء نظامی و امنیتی شوند.

از سال ۲۰۱۱ ارتش افغانستان به استخدام و آموزش زنان برای تامین نیرو در واحدهای ویژه روی آورده است. سربازان زن آموزش‌ دیده بیش از همه در تجسس و تفتیش‌های شبانه علیه شبه‌نظامیان به کار گرفته خواهند شد.

این گونه عملیات‌ها در میان مردم عادی افغانستان معمولا خشم و نفرت برمی‌انگیزد چرا که آن‌ها احساس می‌کنند که حوزه خصوصیشان و ارزش‌ها و باورهای فرهنگیشان نقض شده است.

به خصوص تفتیش بدنی زنان توسط سربازان مرد به دیده انزجار نگریسته می‌شود. این وظیفه را قرار است به زودی نیروهای ویژه زنان به عهده بگیرند.

در همین رابطه تصاویری در خبرگزاری های خارجی از یکی از اردوگاه های آموزشی در ولایت “خوست” واقع در استان بغلان منتشر شده است که آموزش زنان داوطلب برای خدمت نظامی را نشان می دهد.

فان ترين |مجله تفريحي
فان ترين |مجله تفريحي
فان ترين |مجله تفريحي
فان ترين |مجله تفريحي


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!