مشاجره باشوهر برای سلامتی خوب است!
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر
ابتلا به بیماری های قلبی,اختلافات خانوادگی,ازدواج,بیماری های قلبی,بیماری های مهلک,حرفه,حمله قلبی,خانه,درد قفسه سینه,زنان,زنان بیکار,زنان شاغل,زندگی خانوادگی,سلامت,سکته مغزی,سکوت,شوهران,فشار خون بالا,مردان,مردان متاهل,مردان مجرد,منازعه,منازعه با شوهر,ناراحتی جسمانی,ناراحتی قلبی,پیشگیری از بیماری

زنانی که در جریان اختلافات خانوادگی با شوهران خود وارد جر و بحث می شوند کمتر از سایر زنان در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی و سایر بیماری های مهلک قرار می گیرند
فان ترين |مجله تفريحي
زنانی که در جریان منازعه با شوهر خود سکوت اختیار می کنند چهار بار بیشتر با خطر مرگ ناشی از ناراحتی قلبی مواجه هستند.

به علاوه زنانی که حرفه آنها در بیرون از خانه، زندگی خانوادگی آنها را مختل می کند دو بار بیشتر با خطر ابتلا به بیماری قلبی روبرو هستند.

محققان ۳۷۰۰ نفر را طی دوره ای ۱۰ ساله در شهر فرامینگام در ایالت ماساچوست در آمریکا مورد مطالعه قرار دادند.

ازدواج برای مردان مناسب است، چراکه احتمال مرگ مردان متاهل در اثر بیماری قلبی تنها نصف مردان مجرد است.

ایلین ایکر، سرپرست گروه محققان گفت:” معتقدیم که آن دسته از مشخصات ازدواج را که بر سلامت و طول عمر افراد تاثیر دارند کشف کرده‌ایم.”

مطالعه دیگری به روی ۳۵ هزار زن توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در شهر آتلانتا، که نتایج آن در همین نشریه چاپ شده است ارتباط میان بیماری های قلب و عروق و زندگی حرفه ای را بررسی کرد.

آن دسته از زنان بیکار که در جستجوی کار بودند بیشترین میزان ناراحتی های جسمانی را گزارش داده اند، به طوری که یک سوم آنها از فشار خون بالا رنج می برند و ۶ درصد نیز دچار حمله قلبی، سکته مغزی یا درد قفسه سینه شدند.

در این میان زنان شاغل سالم تر از بقیه بودند، به طوری که تنها یک پنجم آنها از فشار خون بالا و دو درصد از بیماری های قلب و عروق رنج می برند.

ناراحتی فشار خون در زنانی که کار نمی کنند و در جستجوی کار نبودند نیز مشابه زنان شاغل بود اما آنها کمی بیش از زنان شاغل دچار ناراحتی های قلب و عروق می شدند.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!