محرومیت مخترع ایرانی از مدال طلا+عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

مخترع جوان کرمانشاهی تیم ایران در مسابقات جهانی اختراعات کویت با زینت بخشی لوگوی خلیج فارس در آرم، بروشور و پوستر اختراع خود، گردن آویز طلا را با نقره عوض کرد.

کامیار فرامرزی، دانشجوی رشته صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با اختراع دستگاه پاستوریزاتور شیر با شیوه جدید که به گفته وی می تواند تحولی در صنعت شیر ایجاد کند، در این مسابقات شرکت کرده بود.

آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای
وی که پیش از این با شرکت در نمایشگاه‌های اختراعات در ژنو سوییس، ITEX مالزی، IENA آلمان و … موفق به کسب نشان شده بود درباره نشان نقره‌ ای که در نمایشگاه کویت دریافت کرده است، گفت: پس از بررسی اختراعات و با تایید هیات داوران، مدال طلای این دوره جهت اختراع من مسجل شد اما درست چند ساعت پیش از اهدای جوایز به من اطلاع دادند به دلیل استفاده از آرم ، پوستر و بروشور خلیج فارس در طرح، علاوه بر این که از جایزه نقدی محروم شدم، مدال طلای من با نقره عوض شد؛اما نه تنها ناراحت نیستم، بلکه افتخار می کنم که آرم و لوگوی خلیج همیشه فارس را زینت بخش اختراع کردم.

آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای
فرامرزی معتقد است اگر حمایت مادی و معنوی مسئولان از وی صورت گیرد، طرح ها و اختراعات آتی وی نیز می تواند موجبات افتخار کشور در عرصه های جهانی را فراهم کند.

ایسنا


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!