مجری مشهور تلویزیون و افشاگری جنجالی رویانیان+عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

مدیر عامل پرسپولیس,عادل فردوسی پور,مجری مشهور تلویزیون,افشاگری جنجالی رویانیان, محمد رویانیان علیه عادل فردوسی‌پور,رضا رشیدپور,شبکه ماهواره‌ای پرسپولیس

برخی معتقدند که پشت پرده هجوم مدیر عامل پرسپولیس به فردوسی پور مجری سابق صدا و سیما است که زیرآب برنامه ۹۰ را پیش رویانیان می زند!

به گزارش پرفو به نقل از جام، مصاحبه جنجالی محمد رویانیان علیه عادل فردوسی‌پور همه شهر را به هم ریخت. مدیر عامل پرسپولیس در این گفتگو مدعی شد با بررسی‌های دقیقی که او به عمل آورده، هر قسمت از برنامه ۹۰ سه تا پنج میلیارد تومان برای عادل سود دارد!
فان ترين |مجله تفريحي
این در حالی است که فردوسی‌پور حدود دو سال پیش و در اوج شایعات پیرامون ثروت هنگفتش ترجیح داد یک بار همه حساب و کتاب‌های تهیه و تولید برنامه ۹۰ را روی آنتن زنده با مردم در میان بگذارد و حقیقت را روشن کند. در آن برنامه معروف، عادل در نهایت به این نتیجه رسید که درآمد او از تهیه‌کنندگی و اجرای ۹۰ در هر ماه معادل یک و نیم میلیون تومان است که طبعا این عدد با ادعای کنونی سردار تفاوت فاحشی دارد.

البته جالب است بدانید همان روزها رضا رشیدپور در اظهارنظری جالب اعلام کرد دستمزد فردوسی‌پور خیلی بیشتر از چیزی است که او اعلام می‌کند. حالا با تکرار همین ادعا از سوی رویانیان، این شائبه به طور جدی به وجود می‌آید که مدیرعامل پرسپولیس در این زمینه از رشیدپور خط می‌گیرد؛ به ویژه با توجه به اینکه بین این دو نفر روابط بسیار خوبی حاکم است و حتی از این مجری ممنوع‌الکار سیما به عنوان مدیر شبکه ماهواره‌ای پرسپولیس هم نام برده می‌شود.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!