مامان سبیل دار!
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

در میان مفاد قوانین کار روسیه، ماده ای در خصوص پرداخت جزئی حقوق در زمان مرخصی برای مراقبت از کودک وجود دارد. طبق این قانون، کارفرما موظف است بلافاصله پس از تولد کودک به مادر مرخصی بدهد.
آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای
به گزارش انتخاب به نقل از صدای روسیه ؛ این مرخصی با حفظ جای مادر در محل کار تا سه سالگی کودک می باشد. پس از پایان مدت سه سال، مرخصی بابت مراقبت از کودک همراه با حقوق به وی تعلق می گیرد. البته، این مرخصی در صورتی است که کودک بیمار شود. چندی پیش تغییراتی در قانون کار ایجاد شد که طبق آن، مرخصی به یکی از والدین تعلق می گیرد. در روسیه نیز همچون سایر کشورها، پدر کودک برای مراقبت از کودک درخواست مرخصی می کند. و اکنون به مناسبت 25 نوامبر روز مادر، کارشناسان به فکر برنامه های جدید برای مادران افتاده اند.

اگر به نظرسنجی ها توجه کنیم، بیش از 40 درصد مردان می گویند که حاضرند در هنگام بیماری کودک، مرخصی بگیرند. هفت درصد پدران تا کنون از این مرخصی برای تولد کودک استفاده کرده اند. مد جدید «کارکردن پدر در خانه» اکنون در سراسر کشور گسترش یافته است. در کشورهای اروپای غربی، تقریبا 20 درصد مردان به امور خانه داری در منزل می پردازند. دلایل انجام کار در منزل برای مردان متفاوت است. در آلمان، به خاطر کمبود مهد کودک پدران در تربیت کودک همکاری می کنند و در نروژ، به والدین، مرخصی چهارده هفته ای برای رسیدگی به کودک تعلق می گیرد.

در روسیه معمولا مادران و مادربزرگها به کودک رسیدگی می کنند. اما در خانواده های پدرسالار، همه چیز طبق سنت گذشته و با تعیین دقیق وظایف هر کس در خانواده انجام می گیرد. آنفیسا کالیستراتوا پزشک روانشناس خانواده ضمن گفتگو با خبرنگار رادیو صدای روسیه توضیح می دهد: «فرقی نمی کند که پدر شاغل باشد یا خیر. امروز پدرها در امر تربیت و نگهداری از کودک مشارکت فعال دارند. بسیاری از خانواده ها به سمتی حرکت می کنند که در آن پدر و مادر مسئولیت های یکسانی در خانواده دارند. به عبارتی، اگر در خانواده پدرسالارانه، وظایف به طور دقیق مشخص می شود و پدر مسئولیت کسب درآمد و مادر رسیدگی به کودکان را دارد، امروز در خانواده های جدید، پدر و مادر به نوبت از کودک نگهداری می کنند.»

پدران در نقش تربیت کننده کودک معولا به شکل الگو درمی آیند. پدر سریعتر می تواند احساس اطمینان به نفس و ثبات در زندگی را به کودک القا کند. نیکلای بلااوسوف مدیر سازمان پدران تنها با اشاره به این مساله می گوید: «تربیت زنانه و مردانه با هم تفاوت دارند. تربیت زنانه بیشتر جنبه احساسی دارد، اما تربیت مردانه از آرامش بیشتری برخوردار است. در جایی که مادر بر سر کودک فریاد می زند، «همانجا بایست، اینجا نیا!»، پدر در سکوت به کودک نگاه می کند و می گوید: «خب، بعدش؟» کودکان به راحتی روش زندگی را می آموزند. و با یک بار امتحان احتیاط بیشتری می کنند.»

به هر حال، جامعه شناسان می گویند که قطعا کودکی خوشبخت خواهد بود که در خانواده کامل رشد کند و از محبت پدر و مادر هردو برخوردار باشد. مهم در اینجا، مدت زمانی نیست که با کودک می گذرانیم، بلکه نوع گذراندن زمان و نوازش و درک کودک است.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!