تصاویر:ماجرای آویزان شدن ساره بیات از دیوار !
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر
ماجرای آویزان شدن ساره بیات از دیوار,ابر صابری,ساره بیات,تصاویر ساره بیات,تصاویر ابر صابری,تصاویر جدید ساره بیات,فیلم جدید ساره بیات,فیلم جدید ابر صابری,زندگی دوگانه فیروز

صابر ابر و ساره بیات با کمک تیم «بدلکاری 13» از پشت‌بام فیلم «زندگی دوگانه فیروز» آویزان شدند!
فان ترين |مجله تفريحي
امیررضا بدری یکی از اعضای تیم «بدلکاری 13» درباره‌ی این موضوع توضیح داد: قرار بود تیم بدلکاری ما به جای خانم ساره بیات و صابر ابر در سکانسی از فیلم آقای جیرانی از یک پشت‌بام دو طبقه آویزان شوند و برای این کار مهسا احمدی به عنوان بدلکار ساره بیات و من به عنوان بدلکار صابر ابر انتخاب شدم.

فان ترين |مجله تفريحي

وی در عین حال ادامه داد: با توجه به امکانات و تجهیزات ایمنی که در اختیار داشتیم، با پیشنهاد ارشا اقدسی (مدیر گروه «بدلکاری 13») به آقای جیرانی و همچنین موافقت خانم بیات و آقای ابر، تصمیم بر این شد که آن دو به وسیله‌ی سیستم ریگینگ از دیوار طبقه‌ی دوم به حالت معلق دربیایند تا کارگردان بتواند از چهره‌ی این دو بازیگر نیز در هنگام فیلم‌برداری استفاده کند. این پیشنهاد با استقبال زیاد آقای جیرانی و همچنین هر دو بازیگر روبرو شد.

بدری درباره‌ی اجرای صحنه‌ی دیگری که گروه «بدلکاری 13» در فیلم جدید فریدون جیرانی بر عهده داشت، توضیح داد: در سکانس دیگری از «زندگی دوگانه فیروز» ارشا اقدسی، مهسا احمدی و من باید به عنوان بدل شقایق فراهانی، ساره بیات و صابر ابر از طبقه‌ی دوم خانه، داخل استخری به عمق یک متر و طول و عرض نسبتا باریک می‌پریدیم که این کار نیز به خوبی انجام شد.

این بدلکار که یکی از اعضای تیم بدلکاران فیلم سینمایی‌ «جیمز باند: سقوط آسمانی» بود، درباره‌ی امنیت اجرای صحنه‌های معلق توسط بازیگران فیلم توضیح داد: سیستم ریگینگ سیستمی شناخته شده در بدلکاری جهانی است و به کارگردان این امکان رامی‌دهد که تا حد ممکن و با رعایت 100 درصد اصول ایمنی از چهره‌ی بازیگر در صحنه‌های خارق‌العاده و اکشن استفاده کند. در این روش بدلکاران، بازیگران اصلی را حمایت می‌کنند تا بازیگر پس از تامین 100 درصد امنیت بتواند خود نقشش را ایفا کند.

وی افزود:‌ اکنون ریگینگ یکی از زیرمجموعه‌های مهم بدلکاری در جهان است که در ساخت فیلم‌های مطرح دنیا استفاده می‌شود. با این روش امکان گرفتن پلان‌های هوایی در مکان‌هایی که نمی‌توان از هلی‌کوپتراستفاده کرد را فراهم می‌کنیم، به نوعی که گاهی نتیجه‌ی فیلم گرفته‌شده‌ی حاصل از این روش از هلی‌شات بهتر است چون دوربین لرزشی ندارد. به عنوان مثال، سال گذشته ارشا اقدسی با استفاده از همین روش، امکان فیلمبرداری سکانس سقوط هواپیما را در یک جنگل در سریال «مسیر انحرافی» فراهم کرد که حاصل آن بسیار خوب بود.

امیررضا بدری در پایان این گفت‌وگو تاکید کرد: کاربرد ریگینگ در بدلکاری فیلم‌های سینمایی، تامین امنیت عوامل،‌ فیلم‌بردار و… در صحنه‌های خطرناک است که توسط تیم بدلکاری فراهم می‌شود.

فیلم‌برداری «زندگی دوگانه فیروز» به کارگردانی فریدون جیرانی چندی قبل در تهران به پایان رسید. در این فیلم کمدی –اجتماعی، اکبر عبدی، فرهاد اصلانی، صابر ابر، ساره بیات، شقایق فراهانی و… به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«زندگی دوگانه فیروز» داستان مردی میان‌سال را روایت می‌کند که بسیار خسیس است و بروز ماجراهایی، تحولاتی در زندگی‌اش ایجاد می‌کند. اکبر عبدی در این فیلم در نقش مادر و خاله‌ی فرهاد اصلانی به ایفای نقش پرداخته است.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!