عکس هایی از لاله اسکندری و تجربه خوانندگی‌
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

سال گذشته که با گروه «هوران» 2 اجرا داشتیم و بخشی از اشعار شاهنامه را دکلمه کردم، تجربه خوبی بود به همین دلیل تصمیم گرفتم این همکاری را تکرار کنم. لاله اسکندری که بیشتر به عنوان بازیگر شناخته می شود با فعالیت در عرصه های مختلف هنری نیز نامش را بر سر زبان ها آورده است.اسکندری این روزها قرار است دکلمه شعرهای ملی و حماسی گروه «هوران» را بر عهده بگیرد، درباره موسیقی به «مهر» سخنانی گفته است. آنچه در زیر آمده است خلاصه ای از این مصاحبه است:
فان ترين |مجله تفريحي

قرار بود هفته آینده اجرا داشته باشیم اما طبق آخرین صبحت هایی که با اعضای گروه داشتم، تغییراتی در زمان اجرا صورت گرفته است و ظاهرا قبل از جشنواره موسیقی فجر اجرایی نخواهیم داشت و برنامه ها را به خاطر جشنواره تغییر می دهند.قرار است ۲ اجرای آزاد داشته باشیم و در جشنواره هم شرکت خواهیم کرد.فان ترين |مجله تفريحي

من از کودکی در حوزه هنرهای تجسمی کار کردم و بعد نقاشی را ادامه دادم و وارد هنرهای نمایشی شدم اما در زمینه موسیقی ترجیح دادم بیشتر شنونده خوبی باشم تا نوازنده. به هر حال به نظرم موسیقی بسیار دنیای جذابی است و همکاری با این گروه باعث شد که یک مقداری به این فضا وارد شوم. البته حضورم در کنار این دوستان افتخاری است.بیشتر اعضای این گروه جوان و خیلی مشتاق و اهل تجربه های جدید و نوآور هستند که این مهم ترین دلیل حضورم در جمع شان بوده است.
فان ترين |مجله تفريحي
این روزها معمولا کارهای موسیقی یا کاملا سنتی هستند و یا اینکه کاملا به موسیقی پاپ گرایش دارند. به طور نمونه کارهای آقای ناظری و شجریان که کاملا در حوزه سنتی است یا در سوی دیگر افرادی چون علیرضا عصار، احسان خواجه امیری و روزبه نعمت اللهی که در حوزه پاپ کار می کنند ولی آن چیزی که برای من جذاب بود این بود که اعضای گروه «هوران» کار تلفیقی انجام می دهند و موسیقی سنتی ایران و موسیقی غربی را با هم تلفیق می کنند.فان ترين |مجله تفريحي
موسیقی پاپ ویژگی خودش را دارد و امروز نسل جدید غالبا درگیر این جنس از موسیقی است و خیلی شناختی از موسیقی که گروه هوران می نوازند، ندارد. در این گروه که ما هستیم از چنگ تا سنتور گرفته تا انواع سازهای کوبه ای و الکترونیک برای خلق موسیقی به کار برده می شود و به نظر من ترکیب زیبایی از کار درآمده و محوریت موسیقی بر اشعاری است که گروه کر در طول کار اجرا می کند.

فان ترين |مجله تفريحي
فان ترين |مجله تفريحي

ایسنا ، سینماپرس


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!