قرارداد میلیاردی خواننده زن انگلیسی+عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

ادله,برند معروف لوازم آرایشی,برنده بهترین ترانه متن در اسکار,بهترین ترانه متن در اسکار,خواننده زن,قرارداد نجومی پردرآمدترین خواننده زن,لوازم آرایشی,مبلغ قرارداد ادله با شرکت ارایشی,میزان قرارداد ادله با شرکت ارایشی,پردرآمدترین خواننده زن

شایعاتی شنیده میشود مبنی بر اینکه این ستاره انگلیسی که اکنون چند ماهی است ساکن نیویورک شده است قصد دارد تا ملیت خود را تغییر داده و برای همیشه یک امریکایی باشد.
فان ترين |مجله تفريحي
شنیده میشود “ادله” برنده جایزه بهترین ترانه متن در اسکار امسال قراردادی ۱۰ میلیون دلاری با یک برند معروف لوازم آرایشی امضا کرده است.
گزارشها نشان میدهد “ادله” ۲۴ ساله که مادر یک فرزند است گفته بود به هیچ عنوان اسپانسر هیچ شرکتی نخواهد بود اما به نظر میرسد این مبلغ بالای پیشنهادی او را در تصمیمش مردد کرد و نهایتا پذیرفت تا با این شرکت قرارداد امضا کند.
یک دوست نزدیک او میگوید : این پول میتواند نقش زیادی در زندگی اقتصادی ادله داشته باشد و برای همین او این قرارداد را پذیرفته است.
در سال گذشته میلادی ادله که درآمدی ۳۲ میلیون دلاری در کارنامه کاری اش داشت از ستاره هایی که برای برندهای معروف تبلیغات میکنند انتقاد کرده بود او در مصاحبه ای جنجالی اعلام کرده بود هرگز اجازه نمیدهد نامش در کنار هیچ برندی دیده شود.
او اکنون نام بزرگی در عرصه موسیقی محسوب میشود ، وی برنده جایزه اسکار ، گرمی و چند جایزه معتبر دیگر در این عرصه بوده است که اعتبار نام را بیشتر میکند و هر برند تجاری را وسوسه میکند تا برای دستیابی به بازار بهتر از نام او استفاده کنند.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!