قاتل دخترم تماس گرفت و تهدیدم کرد!+عکس -
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

با شناسایی هویت مقتول کشف شده در خیابان ابراهیمی، پرونده گشوده شده مقابل بازپرس ويژه قتل پايتخت، وارد فاز تازه ای از پیگیری ها شد.

آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای
قرار گرفتن سطل زباله زرد رنگ در صندلی عقب خودروی 206 پارک شده در خیابان بالاخره با توقف 5 روزه این خودرو ناشناس و بوی تعفنی که از آن به مشام می رسد، موجب می شود که ساکنان محله موضوع را با پلیس در میان بگذراند. با این گزارش ماموران در محل حاضر شده و در سطل زباله با جسد زنی مواجه می شوند که با ضربات چاقو به شكم و ديگر اعضاي بدنش به قتل رسيده و در پلاستیک زباله پیچیده شده است، در شرایطی که تعفن جسد نشان دهنده این موضوع بود که چند روزی از زمان وقوع جنایت گذشته است.

در ادامه ماموران بلافاصله با حفظ صحنه، بازپرس كشيك ويژه قتل از دادسراي جنايي را باخبر می کنند تا با حضور بازپرس و اكيپي از كارآگاهان جنايي، تحقیقات پرونده برای شناسایی عامل یا عاملان جنایت آغاز شود.

مراجعه مادر مقتول به کلانتری

به گزارش روزنامه جوان، صبح روز پنج شنبه ۱۸ آبان ماه، زن سالخورده‌اي وحشتزده به كلانتري ۱۰۳ گاندي رفت تا مأموران را از ناپديد شدن دختر ۳۲ ساله‌اش به نام ليلا با‌خبر كند. وي گفت: من در يكي از محلات جنوب تهران زندگي مي‌كنم و دخترم كه آرايشگر است، به تنهايي در شمال شهر زندگي مي‌كند. ليلا چند روز پيش از من خواست براي ده روز به خانه او بروم و از دو روز قبل هم به خانه او رفتم تا اينكه شب قبل مشغول خوردن شام بوديم كه تلفن همراهش زنگ خورد و او بعد از چند دقيقه مکالمه، آماده شد تا از خانه بيرون برود. ليلا گفت: در مركز خريد تيراژه با دكتر دارو‌سازي قرار ملاقات دارد و به زودي به خانه بر‌مي‌گردد. بعد هم با خودرو ۲۰۶ خودش به ملاقات دكتر رفت و ديگر از او خبري نشد.

شاكي ادامه داد: چند ساعت بعد از رفتن ليلا، نگرانش شدم و بارها با تلفن همراهش تماس گرفتم اما وقتي به تماس‌هايم جواب نداد، چند قرص آرام‌بخش خوردم و خوابيدم تا اينكه نيمه‌هاي شب در آپارتمان باز شد. تصور كردم ليلا به خانه برگشته اما وقتي در باز شد، با مرد ميانسالي روبه‌رو شدم كه با ديدن من شوكه شد. وقتي جيغ كشيدم، ترسيد و فرار كرد. او با دسته كليد دخترم وارد خانه شده بود.

وی ماجرا را این گونه ادامه می دهد: بلافاصله با تلفن همراه ليلا تماس گرفتم اما اين بار از آن سوي خط مرد ناشناسي جواب تلفن را داد. او خودش را پليس معرفي كرد و گفت دخترم را دستگير كردند و بعد از بازجويي آزاد مي‌شود. خيلي نگران بودم و خوابم نمي‌‌برد تا اينكه نيمه‌هاي شب همان مرد با تلفن همراه ليلا با خانه تماس گرفت. او تمام اطلاعات ريز و درشت من و دخترم را داشت و حتي مي‌دانست كه من و ليلا شام چه خورده‌ايم يا اينكه من به چه بيماري مبتلا هستم.

مرد ناشناس به من گفت: دخترم را گروگان گرفته و تا چند ساعت ديگر پيكي به در خانه مي‌فرستد تا تمام مدارك ماشين و يكسري مدارك ليلا را به او بدهم. او تهديد كرد چنانچه موضوع را به پليس بگويم، دخترم را خواهد كشت اما پيكي نفرستاد و من تا صبح از نگراني نخوابيدم و اكنون به اينجا آمده‌ام تا دختر جوانم را هر‌چه زودتر پيدا كنيد.

با طرح اين شكايت، تيم زبده‌اي از كارآگاهان مبارزه با آدم ربايي پليس آگاهي براي رديابي دختر جوان تجسس‌هاي خود را آغاز كردند تا اينكه شامگاه جمعه ۲۶ آبان ماه بدن بی جان و خونین فردی با مشخصات لیلا در سطل زباله در خودروی 206 کشف می شود و مطابقت استعلام پلیس از پلاک خودرو، حکایت از آن دارد که مقتول کسی نیست جز همان دختر آرایشگری که چند روز پیشتر، ناپدید شده بود.

در ادامه، مادر ليلا با حضور در پزشكي قانوني جسد دخترش را شناسايي می کند تا پیگیری پرونده گم شدن فرزندش وارد فاز جنایی شود.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!