فیلم جنجالی علی ضیاء در مهمانی مختلط بعد از تساوی دربی+دانلود - علی ضیاء
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

فیلم جنجالی “علی ضیاء” در مهمانی مختلط بعد از تساوی دربی

علی ضیاء,فیلم علی ضیاء,فیلم دربی 81 علی ضیاء,فیلم خوشحالی علی ضیاء بعد از تساویر دربی,فیلم توهین علی ضیاء پرویز مظلومی,توهین علی ضیاء پرویز مظلومی,توهین و عذرخواهی علی ضیا از سرمربی استقلال, فیلم توهین علی ضیا به سرمربی استقلال, توهین علی ضیا به سرمربی استقلال, توهین علی ضیا, علی ضیا, سرمربی استقلال, عذرخواهی علی ضیا از سرمربی استقلال, عذرخواهی علی ضیا

ساعاتی از دربی 81 نگذشته بود که فیلمی از علی ضیا در فضای مجازی منتشر شد که شادی غیر قابل وصف او را پس از گل تساوی پرسپولیس مقابل استقلال نشان می داد. فیلم لو رفته از محفل هنرمندان پرسپولیسی که حسین سلیمانی دیگر هنرمند علاقمند به این تیم هم در آن حضور دارد، لحظاتی پس از گل جری بن سون را روایت می کند. آنجا که ضیا همراه با سایر حاضرین با شادی غیر قابل توصیف، شعار عجیبی را علیه سرمربی استقلال سر می دهند.

آنها با شور و شوق زیاد در کنار هم می خوانند: «عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، کلاه گیس مظلومی روی هواست امروز.» پس از انتشار این فیلم، کاربران استقلالی در فضای مجازی، به صفحه اصلی علی ضیا حمله ور شدند و او را با الفاظ تند مورد خطاب قرار دادند و حتی تهدید کردند.

ساعاتی بعد، این هواداران پرسپولیس بودند که در حمایت از ضیا در اینستاگرام او ورود کردند و اینچنین درگیری لفظی میان طرفداران سرخ آبی بر سر فیلم منتشر شده بالا گرفت و الفاظ رکیکی در این میان رد و بدل شد. ماجرا در صفحات سلیمانی و دیگر هنرمندانی که در کافه بعضیا حضور دارند نیز به همین منوال است و هواداران استقلال و پرسپولیس همچنان به جدال می پردازند.

اتفاقی که در روز جمعه و در جریان دربی 81 هرگز رخ نداد و اتحادی کم سابقه میان طرفداران استقلال و پرسپولیس دیده شد.

با این وجود، انتشار این فیلم برای علی ضیا ، مجری و تهیه کننده سیما که اخیرا از زیارت خانه خدا برگشته قطعا تبعاتی خواهد داشت، چه اینکه رسانه ملی برای چهره های شاخص خود همواره محدودیت هایی برای حضور در مجالس اینچنینی قائل بوده است.

دانلود فیلم جنجالی علی ضیاء در مهمانی مختلط بعد از تساوی دربی

علی ضیا مجری مشهور تلویزیون که رسما در برنامه هایش اعلام می کند که یک پرسپولیسی دو آتیشه است و برای همه میهمانان استقلالی خود کری می خواند، برای تماشای دربی 81 از تعدادی از هنرمندان و هواداران دو تیم دعوت کرد به کافه بعضیا که زیر نظر خودش اداره می شود، بروند تا دور هم از این بازی لذت ببرند.

در این جمع افراد مشهوری همچون حسین سلیمانی، مریم معصومی، یاحا کاشانی و بهرنگ علوی نیز حضور داشته اند.

گویا جو دقایق پایانی به صورتی بوده که با گل دقیقه 95 پرسپولیسی ها حاضران شادی زایدالوصفی از خود به نمایش می گذارند و با شعاری یک دست علیه سرمربی استقلال شعار می دهند.برای دانلود فیلم کلیک کنید

خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!