عکس جنجالی هیلاری کلینتون در کنار بازیگر فیلمهای مستهجن - هیلاری کلینتون
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

عکس جنجالی هیلاری کلینتون نامزد ریاست جهوری آمریکا در کنار بازیگر فیلمهای مستهجن

هیلاری کلینتون,عکس جنجالی هیلاری کلینتون در کنار بازیگر فیلمهای مستهجن,هیلاری کلینتون در کنار بازیگر فیلمهای مستهجن,عکس هیلاری کلینتون و گیون واترز,هیلاری کلینتون و گیون واترز

هنوز خاطره رسوایی جنسی بیل کلینتون با منشی کاخ سفید از اذهان پاک نشده که انتشار تصویر هیلاری کلینتون همسر بیل کلینتون در کنار بازیگر فیلمهای پورنو جنجال جدیدی بپا کرد !به گزارش پارس ناز این بار روابط مشکوک هیلاری کلینتون با بازیگر بازنشسته فیلم های غیر اخلاقی در صدر اخبار جهان قرار گرفته است.

تارنمای خبری “تی ام زد” اعلام کرد: هیلاری کلینتون، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال میلادی آینده آمریکا و وزیر امور خارجه پیشین دولت باراک اوباما، اخیراً مراسم صبحانه برای جمع آوری کمک های مالی – که در میان سازمان هایی همچون یونیسف مرسوم است – را در شهر تگزاس آمریکا برگزار کرد.

هیلاری کلینتون,عکس جنجالی هیلاری کلینتون در کنار بازیگر فیلمهای مستهجن,هیلاری کلینتون در کنار بازیگر فیلمهای مستهجن,عکس هیلاری کلینتون و گیون واترز,هیلاری کلینتون و گیون واترز

“گیون واترز”، بازیگر بازنشسته فیلم های غیراخلاقی، با حضور در این مراسم مبلغ یک هزار دلار کمک مالی پرداخت کرد و پس از گپ و گفت صمیمی با با رسانه ای شدن روابط نزدیک نامزد ریاست جمهوری آمریکا و گیون، این بازیگر بازنشسته اعلام کرده است که صمیمیت میان این دو تنها بدلیل حمایت های کلینتون از حقوق همجنس بازان آمریکایی است.

مجری شبکه تلویزیونی “نکست نیوز نتوورک” با ابراز شگفتی گفت: عکس صمیمانه هیلاری کلینتون با بازیگر فیلم های غیر اخلاقی در میان تعجب همگان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود. در شرایطی که کلینتون ها ید طولا در روابط مشکوک دارند، این قضیه جای نگرانی دارد.

بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکا، پیش تر روابط نزدیکی با بازیگران فیلم های غیر اخلافی هالیوود داشت. این مجری تلویزیونی در ادامه افزود: دموکرات های آمریکایی کماکان به روابط با بازیگران فیلم های غیر اخلاقی ادامه می دهند و مدعی هستند که برای کسب آرا در انتخابات خود است. اعمال منزجر کننده ای در کمپین های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا صورت می گیرد.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!