عبای یک میلیون دلاری نصرالله +تصاویر
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

اسماعیل کوثری امشب در همایش «روشنگری سیاسی» در شهرستان پردیس که با حضور جمع کثیری از مردم این شهرستان در مسجد «صاحب‏الزمان» بومهن برگزار شد، اظهار داشت: رژیم اشغالگر قدس در عملیاتی نظامی با استفاده از سامانه‏های موشکی لیزری، تک تک مواضع حزب‏الله را در جنوب لبنان بعد از مراحل شناسایی مورد هجمه قرار داده بود.

وی ادامه داد: آنها بعد از حمله نظامی به خیال خود بعد از یک هفته این عنصر مقاومت اسلامی را از بین می‏برند؛ در حالی که حزب‏الله لبنان بعد از این جریان سربلند کرد و بر مقاومت خود شدت بخشید.

کوثری اضافه کرد: صهیونیست‏ها بعد از ناکامی در میدان نبرد به دیگر تاکتیک‏های خصمانه از جمله جنگ نرم علیه حزب‏الله و رهبر این گروه یعنی سید‏حسن نصرالله روی آوردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‏شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: آنها با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی خود در ابتدای امر به شیعیان مراجعه کردند تا مواردی از درون جبهه مقاومت برای مقابله با حزب‏الله بیابند؛ اما پاسخ شیعیان به این اقدامات تبلیغی این بود که «خداوند سید‏حسن نصرالله را حفظ کند».

وی ادامه داد: این اقدام علاوه بر جامعه شیعیان در میان اهل تسنن و همچنین مسیحیان مناطق خط مقدم مقاومت نیز مورد آزمایش قرار گرفت و همان پاسخ از زبان این اقشار نیز شنیده شد.

*عبایی که یک میلیون دلار قیمت‏گذاری شد

کوثری اضافه کرد: در این بین، مصاحبه‏ای رسانه‏ای با زنی مسیحی صورت گرفت و فرد مصاحبه‏کننده از پاسخ او که همان درخواست حفظ سلامتی سید‏حسن نصرالله از درگاه باری تعالی بود، مورد تعجب و پرسش خبرنگار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: آن زن پاسخ داد که «سید‏حسن انسان غیرت‏مندی است که مقابل رژیم صهیونیستی ایستاده و ما به همین دلیل از او حمایت می‏کنیم».

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‏شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: آن خبرنگار دوباره پرسید که خواسته شما از رهبر حزب‏ الله چیست و آن بانوی مسیحی پاسخ گفت که «ما از او چیزی نمی‏خواهیم، اما اگر شد از وی درخواست عبایی دارم».

وی ادامه داد: خبرنگار سئوال کرد که عبای سید‏حسن نصرالله را برای چه می‏خواهید و زن مسیحی گفت که «می‏خواهم این عبا را به دور بدن فرزندانم بپوشانم که آنها نیز مانند رهبر حزب‏الله مردی غیرتمند بار بیایند».

کوثری اضافه کرد: سید ‏حسن نصرالله این عبا را به زن مسیحی از طریق اطرافیانش تقدیم کرد و فردی کویتی طی تماسی تلفنی، بهایی یک میلیون دلاری برای خرید این عبا پیشنهاد داد اما آن زن از فروش عبای اعطایی سید‏حسن نصرالله خودداری کرد.
فان ترين |مجله تفريحي
وی ادامه داد: بعد از چندی وی با سفری به ایران در محل دانشگاه تهران حاضر شد و این خاطره را از ابتدا تا انتها تشریح کرد.
فان ترين |مجله تفريحي
کوثری اضافه کرد: دانشجویان بسیجی بعد از پایان بیان خاطره این بانوی مسیحی از وی درخواست کردند تکه‏ای از آن عبا را به آنها بدهد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‏شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: پاسخ او به دانشجویان اطرافش این بود که «خوشبختانه در این کشور انسان‏های با‏غیرت بسیاری وجود دارند؛ این عبا را باید تکه تکه کرد و به سران کشورهای عربی داد تا کمی به غیرت بیایند و اینگونه به بیگانگان باج ندهند».

*قطر و عربستان نان اسلام را می‏خورند و به آن ضربه می‏زنند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‏شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطر و عربستان نان اسلام را می‏خورند و به آن ضربه می‏زنند، گفت: امام راحل(ره) در طول مبارزات خود، اسلام ناب محمدی(ص) و اسلام آمریکایی را از یکدیگر تفکیک کرد.

کوثری تصریح کرد: تا آن زمان کسی چنین تقسیم‏بندی را انجام نداده بود؛ در حال حاضر برخی مانند قطر و عربستان نون اسلام را می‏خورند اما در پشت پرده ضربه به اسلام می‏زنند.

وی اضافه کرد: مسئولان عربستان از سویی خود را خدّام اسلام معرفی می‏کنند و از سویی دیگر دست‏شان در دستان خون‏آلود صهیونیست‏های جنایتکار داده‏اند و همه توطئه‏های خود علیه مسلمانان را با آنها اجرایی می‏کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‏شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: از این رو، شعار «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» سال 42 امام راحل(ره) در انقلاب اسلامی سال 57 و همچنین تا اواخر عمر پر برکت‏شان هیچ تغییری پیدا نکرد.

کوثری ادامه داد: این شعار و شعارهای دیگر نظیر «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» نیز از بطن اسلام ناب محمدی(ص) نشأت می‏گیرند.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!