شکنجه وحشیانه همسر در برلین، بازداشت در تهران
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

در پی انتشار خبری در رسانه های آلمان مبنی بر اینکه یک زن ایرانی به نام “بنفشه” در آپارتمانش در محله شونه برگ برلین مجروح و مجرم نیز پس از مجروح کردن شدید وی متواری شد، موضوع در برخی روزنامه ها و خبرگزاری های ایران نیز منتشر شد .

اخبار منتشره در خصوص حادثه

پس از وقوع حادثه در 30 اکتبر ( 09/08/1391 ) رسانه های آلمان اقدام به انعکاس این خبر به صورت گسترده کردند . روزنامه بیلد دو روز بعد از این حادثه نوشت : این زن به احتمال زیاد از سوی دوست سابق خود به شدت مجروح شده” و هویت این زن را نیز بنفشه و 36 ساله اعلام کرد .

در ادامه و در 9 نوامبر ( 19/08/1391 ) پلیس برلین نیز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد : کمیسیون ویژه 2 پلیس جنایی مسئول رسیدگی به جرایم قتل و دادستانی برلین امیدوارند تا از طریق انتشار عکس مظنون اطلاعاتی درباره محل اقامت او کسب کنند ” و ضمن معرفی هویت وی به نام “امید . ر” ( متولد 3 سپتامبر 1967 ) تابعیت او را هلندی و اصلیتش را ایرانی ـ عراقی اعلام کرد .

پلیس برلین در اطلاعیه خود تصریح کرده بود که شخص مظنون از طریق صفحات اینترنتی گوناگون با زنان ایرانی تبار تماس برقرار می کند و به احتمال قوی در صدد برقرای تماس دوباره با زنان دیگری است که قبلا با آنها به مناسبتی از طریق صفحه های اینترنتی آشنا شده است .

تحقیقات نامحسوس در پلیس آگاهی تهران بزرگ

همزمان با انتشار این خبر در سطح روزنامه ها و خبرگزاری ها ، اخبار و اطلاعاتی در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که نشان از ورود متهم به کشور و از طریق مرز ترکیه داشت. بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع ، هماهنگی های لازم با سرپرست دادسرای امور جنایی تهران انجام و تیم ویژه‌ای برای دستگیری متهم در پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد .

با انجام اقدامات پلیسی و اخبار و اطلاعاتی که از طریق پلیس بین الملل در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته بود ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم بلافاصله پس از ارتکاب جرم ، آلمان را به مقصد ترکیه و از طریق مرز هوایی ترک کرده و از آنجا نیز و از طریق مرز زمین وارد ایران شده است .

دستگیری متهم در مسیر تهران

در ادامه رسیدگی به این پرونده کارآگاهان دریافتند که متهم پس از ورود به کشور ، ارومیه را به مقصد تهران ترک کرده که با انجام تحقیقات پلیسی ، کارآگاهان در مسیر حرکت متهم به سمت تهران و در ساعت چهار عصر 26 آبان موفق به شناسایی متهم و دستگیری او شدند .

متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی ، با اعتراف صریح به ارتکاب جرم به کارآگاهان گفت : بسیاری از اخباری که در روزنامه ها و خبرگزاری ها منتشر شده دروغ است” او با معرفی بنفشه به عنوان همسرش ، انگیزه خود برای ارتکاب این جرم را خیانت همسرش عنوان کرد .

سرهنگ عباسعلی محمدیان ، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : در حال متهم در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد و به دستور مقام قضایی ، متهم برای تحقیقات تکمیلی و بررسی صحت اظهاراتش در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

خبرگزاری مهر


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!