سوء استفاده جنسی از دختر ۱۸ ساله در هواپیما و در هنگام خواب! /عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر
سوء استفاده جنسی,تجازو,عکس دختر,عکس سو استفاده جسنی

روز پنج شنبه به دلیل در خواست به جریان انداختن پرونده به خواسته وکیل مدافعه باورآکسال به منظور تجدید نظر دادگاهی که روز گذشته تشکیل شد حکم اعدام وی تا مشخص شدن وضعیت پرونده لغو گردید.

به گزارش سخنگوی دادگاهی در نیوجرسی آمریکا: در یکی از پروازهای خارجی نیوجرسی مردی آمریکایی به جرم سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت قربانیش هنگام خواب از حکم اعدام تبرئه شد.

واشنگتن پست: سال گذشته پس از پرواز هواپیمای مسافربری بوئینگ از نیوجرسی آمریکا به مقصد نیو آرک “باور آکسال” 49 ساله متولد ترکیه اما بزرگ شده و شهروند آمریکا به اتهام سوؤ استفاده جنسی از قربانی خود هنگام خواب پس از فرود هواپیما توسط نیروهای پلیس دستگیر و در دادگاهی که علیه وی تشکیل شد و به اعدام محکوم شد.

فان ترين |مجله تفريحي

روز پنج شنبه به دلیل در خواست به جریان انداختن پرونده به خواسته وکیل مدافعه باورآکسال به منظور تجدید نظر دادگاهی که روز گذشته تشکیل شد حکم اعدام وی تا مشخص شدن وضعیت پرونده لغو گردید.

به گفته قربانی(دختر ۱۸ ساله) هنگامی که وی بیدار شد هر یک از لباسهای خود را در اطراف خود مشاهده کرد و از آنچه برایش اتفاق افتاده بود چیزی به یاد نمی آورد.

این موضوع که چطور آنان به قسمت افراد ویژه که در آن پرواز مسافربری نداشته سؤالی است برای دادستان دادگاه که نیاز به بررسی و تحقیق بیشتر دارد همچنین این سؤال نیز برای هیئت منصفه در مورد خواب بودن و حرکت کردن و حضور در محل مورد نظر نیز مطرح است.

در دادگاهی که روز گذشته برگزار شد “باور اکسال” ادعا کرد که هر اتفاقی که در آن موقع افتاده با رضایت طرفین صورت گرفته است.

اما فرد قربانی که به خواسته اش نامی از وی منتشر نشده ادعای وی را رد کرده و حتی از مسئولین آن پرواز خواسته است اگر فیلمی ضبط شده از آن روز دارند برای روشن شدن اینکه چطور وی در آن محل حضور پیدا کرده به دادگاه ارائه دهند.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!