رابطه آنچنانی سرمربی و بازیکنان یک تیم ،پارتی مختلط و باقی قضایا
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

فان ترين |مجله تفريحي
انتشار گزارش”هردم از این باغ برای می رسد،جان تری در فوتبال ایران،ارتباط فوتبالیست جوان با زن متاهل” بازتابهای زیادی در بین رسانه ها و اهالی فوتبال کشورمان داشت.

گذشته از این موضوع که خیلی ها وجود چنین مسایلی را در فوتبال ایران تایید می کنند. اما شاید برخی دیگر از مخاطبان فکر کنند انتشار چنین گزارش هایی خیالی است و تنها برای جذب مخاطب است.

در صورتی گزارش ذکر شده کاملا صحیح و منطبق بر واقعیت ها بود. همچنان که گزارش امروز و سایر مطالبی که در این رابطه منتشر می کنیم کاملا مصداق واقعیت های تلخ این روزهای فوتبال ماست.

گزارش امروز اما در باره یک مربی باسابقه است که هنوز هم در فوتبال ایران مربیگری می کند. یکی از بازیکنانی که زمانی زیر نظر این مربی و در یک تیم شهرستانی بازی می کرد خاطرات جالبی از خلق و خوی این مربی بیان می کند.

این بازیکن(الف-س) که اکنون با 36 سال سن سالهای پایانی فوتبال خود را در یکی از تیم های دسته یکی سپری می کند خاطرات خود از سرمربی مورد نظر ما را چنین بیان می کند:

“آقای…خیلی با ما راحت بود. به ما می گفت وقتی فوتبال می کنید باید تمام فکر و ذکرتان به فوتبال باشد و از مسایل حاشیه ای دور باشید.

مربی ما هیچ وقت ما را از انجام برخی مسایل نهی که نمی کرد هیچ حتی تشویق هم می کرد و می گفت شما جوانید و باید یک جورهایی خود راتخلیه کنید. اما می گفت وقتی سر تمرین هستید و فوتبال می کنید به فکر فوتبال باشید و بعد وقتی هم برای کارهای شخصی! خود اختصاص دهید.”

به گزارش “حوادث دات نت” این بازیکن باتجربه در ادامه از یک برنامه پارتی صحبت می کند:”روزی به سرمربی امان گفتم که من به همراه چند نفر از بازیکنان و دو سه نفر از دوستان غیر فوتبالی ام و همچنین چند نفر ازدوست… می خواهیم به مناسبت تولد یکی از دوستانمان یک پارتی برگزار کنیم اما مکان مناسبی برای این کار نداریم.”

این بازیکن باسابقه فوتبال می افزاید:”درکمال تعجب مربی ما کلید خانه ای را به من داد و گفت بروید به این آدرس و خوش بگذرانید!”

این بازیکن می گوید که:”طی دو سالی که آقای…. سرمربی تیم ما بود چند بار دیگر نیز در خانه مربی خود پارتی برگزار کردیم”.

به هر حال سرمربی یک تیم باید یک سری مسایل و حدود را بین خود و بازیکنانش رعایت کند. کاملا مشخص است که چنین مربی هیچ گاه نمی تواند به درستی تیم خود را هدایت و مدیریت کند.

به نظر شما چنین بازیکنانی تا چه اندازه از مربیان خود حرف شنوی دارند؟ اصلا حرف شنوی دارند؟

منتظر گزارش های دیگری در رابطه با فساد در فوتبال ایران در سایت”حوادث دات نت” باشید. گزارش هایی که همه واقعی است و برای این بیان می شود که مسوولین فرهنگی فوتبال بدانند فساد در فوتبال ما تنها به قراردادهای زیرمیزی و رشوه ودلالی ختم نمی شود.

امیدواریم که چنین گزارش هایی برای اصلاح یا کمک به وضعیت فرهنگی فوتبالمان تاثیری هرچند ناچیز داشته باشد و تاثیر گذار باشد.

گزارش بعدی سایت “حوادث دات نت” درباره ماجرای جالبی ازازدواج یک فوتبالیست مطرح با زن ثروتمندی است که حدود 20 سال از خودش بزرگتر بود و این زن پسری 19 ساله داشت که همین پسر یک روز با پاره آجر به سر فوتبالیست مورد نظر ما می زند و…

پيشنهاد مي كنيم اين گزارش را هم حتما بخوانيد زيرا حتما نحوه آشنايي و البته طلاق فوتباليست معروف قصه ما با همسرش برايتان جذاب و خواندني خواهد بود.داستاني كاملا واقعي كه قطعا تا كنون نشنيده ايد.

هر روز براي بازديد از سايت “حوادث دات نت” منتظرتان هستيم.

از اينكه براي استفاده از اين خبر در رسانه خود، رعايت امانتداري را كرده و به ذكر منبع خبر”سايت حوادث دات نت” اشاره مي كنيد سپاسگزاريم.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!