زني که با رئيس سيا رابطه جنسي داشت+تصاویر
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

«دیوید پترائوس» در بیانیه روز جمعه خود آورده « بعد از ۳۷ سال زندگی مشترک، من در قضاوت‌های خود بسیار ضعیف عمل کردم و با فرد دیگری رابطه برقرار کردم. چنین رفتاری کاملا غیرقابل قبول است، چه به عنوان همسر و چه به عنوان رئیس سازمانی همچون سیا. رئیس‌جمهوری، استعفای من را از سر لطف پذیرفت».
آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای
هر چند با توجه به بیانیه «دیوید هاول پترائوس»، رئیس سازمان سیا، در نگاه اول به نظر می‌رسید او شخصا و با اختیار، به داشتن رابطه نامشروع اعتراف کرده است، اما انتشار برخی جزئیات پراکنده و در کنار هم قرار گرفتن آنها نشان داد، پس از کشف رابطه او با یک زن توسط اف‌بی‌آی، پترائوس مجبور به اعتراف و استعفا شده است. اما این زن کیست؟

«پائولا برادول»، متولد ۱۹۷۲، نویسنده و محقق آمریکایی است که همسر «اسکات برادول»، متخصص رادیولوژی در شهر شارلوت ایالت کارولینای شمالی آمریکا و مادر دو فرزند پسر است.
آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای
پائولا برادول که فارغ التحصیل آکادمی نظامی آمریکا در وست پوینت در سال ۱۹۹۵ است، در روزنامه‌های «نیویورک تایمز» و «بوستون گلوب» نیز قلم می‌زند. او مدیر مرکز «جبسن» در مطالعات ضد ترور بوده و بعدها در دپارتمان مطالعات جنگ مدرک دکتری خود را کسب کرده است. نکته اینکه او در ارتش آمریکا نیز خدمت کرده و اکنون در نیروهای ذخیره ارتش آمریکا درجه سرگردی دارد.

برادول چندی پیش به بهانه نوشتن شرح‌ حال دیوید پترائوس به او نزدیک شد و در نهایت او با کمک «ورنون لوب» بیوگرافی او تحت عنوان «همه چیز درباره تحصیلات ژنرال دیوید پترائوس» را در ژانویه ۲۰۱۲ منتشر کرد.

۱۱ ماه پس از انتشار این کتاب، مقامات پلیس فدرال، به نزدیکی بیش از حد برادول با پترائوس به او مشکوک شدند و او را تحت نظر گرفتند. بعد از مدتی اف‌بی‌آی، این زن را به خاطر تلاش برای دسترسی به ایمیل‌های پترائوس تحت بازجویی قرار داد. ظاهرا پس از این بازجویی‌ها بود که رابطه پنهانی پترائوس با برادول افشاء شد و در نتیجه رئیس سازمان سیا وادار به استعفا از سمت خود شد.

اما نکته قابل تامل درباره این رسوایی آن بود که این بار بر خلاف سایر موارد، متهم مجبور شد، بحث استعفای خود را امری از سر اختیار جلوه دهد در حالی که او وادار به کناره‌گیری از سمت خود شده بود!
منبع : فارس


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!