درباره شخصیت احسان علیخانی از روی چهره اش+عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر
شخصیت شناسی احسان علیخانی, عکس احسان علیخانی, عکس احسان علیخانی در بچگی, عکس احسان علیخانی در نوجوانی, عکس برادر احسان علیخانی, عکس خواهر احسان علیخانی, عکس شوهر احسان علیخانی, عکس قدیمی احسان علیخانی, عکس مادر احسان علیخانی, عکس نوجوانی احسان علیخانی, عکس همسر احسان علیخانی, عکس پدر احسان علیخانی, گالری عکس, احسان علیخانی, شخصیت شناسی احسان علیخانی

علیخانی جری جوانی که خیلی زود توانست جای خودش را بین مجری های بزرگ صدا و سیما باز کند و با ماه عسل می شناسند و ماه عسل را با او؛ اصلا این دوتا را بدون هم تصور کردن سخت است.
با ویژگی های شخصیتی او بیشتر آشنا شوید.

عکس   شخصیت شناسی احسان علیخانی از روی چهره اش

1- فرم صورت: مهارت عجیبی در عوض کردن جو دارد. این را بارها ثابت کرده است. درست در لحظاتی که بغض تان نزدیک به گریه می شود یک دفعه و با یک جمله هوشمندانه خنده را روی لب هایتان خواهد آورد. می گویند صورت گردها این طوری هستند؛ پرانرژی و زنده دل!
۲- پیشانی: اگر منطقی نیستید طرف او نروید. دوستان علیخانی باید آدم های خوشفکری باشند که به جای زود احساساتی شدن خوب فکر کنند و منطقی تصمیم بگیرند. به گزارش فان خونه اگر دقت کرده باشید با اینکه تم بیشتر برنامه هایش عاطفی است اما به جز مواردی سعی می کند با مهمانانش منطقی برخورد کند و کنترل احساسش را به دست داشته باشد.
۳- ابروها: ایده های خوبی در سرش دارد. در مورد ایده هایش اطلاعات جمع می کند. خوب سبک و سنگین می کند و بعد در صدد اجرای آنها بر می آید. این ابروها از مغز متفکر او حکایت دارند.
۴- چشم ها: او اصلا آدم وابسته ای نیست. عاشق مستقل بودن است آن هم در هر زمینه ای که فکرش را بکنید؛ چه در زمینه مسائل مالی و چه در زمینه مسائل عاطفی. درست است که می تواند حمایتگر باشد اما چندان از حمایت شدن خوشش نمی آید.
۵- بینی: شخصیتش کاریزماتیک است؛ یعنی می تواند به راحتی روی دیگران تاثیر بگذارد. همین که ماه عسل را با اسم او می شناسند و اسمش اعتبار این برنامه است می تواند تاییدی باید بر داشتن یک شخصیت قوی و با اراده.
۶- گونه ها: انرژی و اعتماد به نفس او مثال زدنی است. علاوه بر این دو ویژگی او اصلا کینه ای نیست و قدرت زیادی در پذیرفتن اشتباهات دیگران دارد.
۷- لب ها: او تبحر خاصی در کنترل احساساتش دارد و بعضا می تواند آنها را پنهان کند. آدم دست و دلبازی هم هست. اما مراقب است که خرج های بی خودی نداشته باشد.
۸- فک: ترکیبی از با اراده بودن و تسخیر ناپذیری و اعتماد به نفس خیلی زیاد. ممکن است گاهی وقت ها حرف حرف خودش باشد و خودش را از همه داناتر بداند.
همشهری


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!