دختران مجردی که با بچه به خانه بخت میروند!
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

فیلم هایی که در شبکه های ماهواره ای پخش می شود ضمن ترویج فساد و بی بندوباری، به روابط نامشروع زن و مرد دامن می زنند.
دختران مجرد
این روند تا جایی پیش رفته است که در یکی از سریال های شبکه جم کلاسیک داشتن فرزند برای دختران مجرد بالای 15سال کاملا عادی جلوه داده می شود.
در قسمتی از این سریال، زمانی که مرد مجردی نامزدش را به مادر خود معرفی می کند، در پاسخ به این سؤال مادر که “چرا نامزدت فرزند دارد” خطاب به مادر خود گفت: «پیلار! مجرد است. توی این مملکت دخترها از 15سالگی ممکن است بچه داشته باشند. دختر [مجرد] بدون بچه خیلی کم پیدا می شود!»

گفتنی است، شبکه های ماهواره ای در سریال ها و فیلم هایی که پخش می کنند با تبلیغ شیوه زندگی جوامع غربی حتی خیانت همسران به یکدیگر را امری موجه جلوه داده و در دید مخاطبین به عادی سازی آن می پردازند. تماشای مکرر فیلم های حاوی چنین مطالبی پس از گذشت زمانی نه چندان طولانی، برخی از نگرش ها و تفکرات مسموم را در اذهان مخاطبین تثبیت می کند و به مرور زمان موجب ایجاد تاثیراتی محسوس بر افراد و در پی آن بر پیکره فرهنگ و اعتقادات جامعه می شود.

جوانمردی یعنی پایبندی به روابط نامشروع!

شبکه جم پس از ارائه راهکار برای جوانان در خصوص اکتفا نکردن به یک دوست دختر یا دوست پسر، تعریف جدیدی از جوانمردی ارائه داد که در نوع خودش بی نظیر است.

سریالی از این شبکه در حال پخش است که نقش اول فیلم معشوقه اش را رها کرده است. معشوقه سابق این مرد اکنون نامزد پسر دیگری است که قرار است با او عروسی کند.

خواهر نقش اول داستان از برادرش می خواهد که دوست سابقش را که اکنون قرار است همسر شخص دیگری شود رها نکند. وی خطاب به برادر جوانمردی را اینگونه تعریف می کند: «می دانی جوانمردی واقعی چیه؟ اینه که دختری رو که دوستش داری رها نکنی، جوانمردی واقعی اینه که معشوقت رو تنها نگذاری، دستش رو بگیری و بری، جوانمردی اینه داداش»

گفتنی است، تماشای مکرر فیلم هایی حاوی این مضامین، موجب می شود تا پس از گذشت زمانی نه چندان طولانی، برخی از نگرش ها و تفکرات مسموم در اذهان افراد جامعه، بخصوص خانواده ها تثبیت شوند.

نگرانی والدینی که اکنون فرزندانشان مسحور و معتاد فیلم ها و برنامه هایی هستند که در رسانه های غربی پخش می شود حکایت از واقعیت تلخی دارد که گسترش فساد و بی بندوباری و افول ارزش های انسانی و اخلاقی از نمونه های بارز آن جوامع است. جوامعی که به گواه کارشناسان غربی با این مسیری که در پیش گرفته اند جز سراشیبی سقوط جایگاهی نخواهند داشت.

راه آرامش پسران هرزه اند!

بسیاری از فیلم هایی که در شبکه های ماهواره ای پخش می شود ضمن دامن زدن به فساد و بی بندوباری، روابط آزاد دختر و پسر را یک امر ضروری و غیرقابل انکار معرفی می کنند.

در یکی از فیلم های شبکه جم کلاسیک ، در سکانسی از فیلم، زنی از یکی از اقوامش که دختری گوشه گیر است می پرسد: «آیا دوست پسر داری؟». این زن وقتی با جواب منفی دختر مواجه می شود اینگونه او را توبیخ می کند: «یعنی عاشق کسی نیستی؟!»پ

این زن در ادامه یکی از پسران اقوام را برای این دختر معرفی می کند تا به عنوان دوست پسر انتخاب کند! این دختر به دلیل اینکه پسر معرفی شده با دختران زیادی رابطه دارد مخالفت می کند.

اما جالب اینجاست که این زن، روابط نامشروع و ارتباط زیاد این پسر با دختران را اینگونه توجیه می کند: «من این تیپ جوان ها را می شناسم. می گردند و می گردند و در پایان با انتخاب زیباترین دختر آرام می گیرند. او هم یک روز زیبایی تو را کشف می کند…»

گفتنی است، تماشای فیلم های ماهواره ای به مرور زمان موجب ایجاد تأثیراتی محسوس بر پیکره فرهنگ و اعتقادات یک جامعه می شود. تماشای مکرر فیلم هایی حاوی این مضامین، موجب می شود تا پس از گذشت زمانی نه چندان طولانی، برخی از نگرش ها و تفکرات مسموم در اذهان افراد جامعه، تثبیت شوند.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!