دانیال عبادی و شخصیت شناسی از روی چهره‌اش -
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

دانیال عبادی,بیوگرافی دانیال عبادی,عکس های جدید دانیال عبادی,عکس دانیال عبادی,عکس همسر دانیال عبادی,تصاویر دانیال عبادی,عکس فرزند دانیال عبادی,عکس دانیال عبادی,عکس های لو رفته دانیال عبادی

دانیال عبادی در سال ۱۳۶۱ متولد شده است. یکی از خاص ترین چهره های چند سال اخیر است.
اگر یک فرم کلی را برای چهره های سینمایی این سال ها در نظر بگیریم عبادی ساختار شکن این فرم در نظر گرفته می شود. جرانی با چهره ایرانی و اصیل که خیلی زود با بازی در مقابل بازیگران مطرحی چون شهاب حسینی در فیلم «غیر منتظره» و بهرام رادان در «یکی از ما دو نفر» خودش را به عنوان یکی از سرمایه های سینمای این روزها معرفی کرد.

 

عکس   شخصیت شناسی دانیال عبادی از روی چهره‌اش

 

1- فرم کلی صورت: در صبور بودن او شک نکنید. عادت دارد صبر کند و از غوره حلوا بسازد. از مشکلات نمی ترسد و به جای فرار از آنها تمام تلاشش را می کند تا تک تک‌شان را حل کند و از سر راه بردارد. به گزارش فان خونه کافی است کاری را به او بسپارید تا تمام و کمال انجامش دهد. خیلی کم پیش می آید که کارها را نیمه تمام رها کند و به حال خودش بگذارد.
۲- پیشانی: به منطقی بودن او شک نکنید. او داشتن ابتکار را دوست دارد و از خلاقیت خوشش می آید؛ حالا چه در مورد خودش باشد و چه در مورد دیگران.
۳- ابرو: فکر کردن عادت اوست. دائما فکر می کند و همه چیز را به خوبی می سنجد. از ایده‌های جدید هم خوشش می آید. به منطقی بودن او احترام بگذارید و سعی کنید همیشه از در منطق با او صحبت کنید.
۴- چشم ها: مدیر موفقی است! شاید دلیل اینکه رشته مدیریت اجرایی را برای ادامه تحصیلش انتخاب کرده همین باشد. او دارای ذهنی روشن است و می تواند استدلال گری قوی باشد. انصاف را در کارهایش رعایت می کند اما به موقع هم غیرتی می شود. در کل می توانید روی خونگرمی, عاطفی بودن و روحیه هنرمندانه‌اش حساب کنید.
۵- بینی: سختکوش است. دوست دارد خرد خرد به چیزهایی که می خواهد برسد و برای تک تک آنها هم زحمت می کشد. انتخاب کارهایش باید با احساسات او مطابقت داشته باشد؛ وگرنه ممکن است سراغ شان نرود. یادتان باشد اگر کاری برایتان انجام داد به خوبی از او قدردانی کنید چون به قدردانی شدن نیاز دارد.
۶- گونه: گونه‌های برجسته یا سینمایی همان چیزهایی هستند که برای جلب توجه به محض ورود به جمع مورد نیازند! انرژی و اعتماد به نفس او بسیار خوب است و درکل شخصیتی قدرتمند دارد که می تواند دیگران را تحت تاثیر قرار دهد و در عین حال از اشتباهات آنها بگذرد. درست مثل شخصیتی که در «یکی از ما دو نفر» بازی کرد و به خوبی از پس آن برآمد.
همشهری


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!