جزئیات مراسم تشییع عسل بدیعی+تصاویر
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر
تصاویر تشییع جنازه عسل بدیعی,حاشیه مراسم تشییع عسل بدیعی,درباره مراسم تشییع عسل بدیعی,عسل بدیعی,عکس از مراسم تشییع عسل بدیعی,عکس تشییع جنازه عسل بدیعی,عکس جدید مراسم تشییع عسل بدیعی,مراسم تشییع عسل بدیعی,گزارش مراسم تشییع عسل بدیعی

فان ترين |مجله تفريحي
مراسم تشییع پیکر عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیون با حضور گسترده هنرمندان و به‌ویژه حضور پررنگ مردم از مقابل تالار وحدت برگزار شد که این مراسم حاشیه‌های زیادی هم داشت.

صبح امروز ۱۸ فروردین‌ماه تالار وحدت میزبان مراسم تشییع پیکر عسل بدیعی بازیگر جوان سینما بود که روز ۱۲ فروردین‌ماه به دلیل مرگ مغزی درگذشت ولی با اهدای اعضای بدنش از قلب تا کلیه و قرنیه چشم‌هایش امروز در بدن تعدادی از هم‌وطنانش تکثیر شده است.
– هنوز پیکر عسل بدیعی برای تشییع نیامده بود که جمعیت زودتر از موعد مقرر مقابل تالار وحدت اجتماع کرده و دو سوی خیابان شهریار توسط پلیس امنیت و راهنمایی و رانندگی بسته شده بود…
– حرف از خودکشی عسل بدیعی در این چند روز بسیار شنیده می‌شد و خانواده بدیعی هم درباره اظهارنظرهایی از این دست به کرات گله کرده بودند اما بار دیگر در مراسم تشییع پیکر این بازیگر شایعاتی از این دست توسط مردم شنیده می‌شد و هریک سعی می‌کردند اطلاعات بهتر و موثق تری در اختیار دیگری قرار دهند.
– صحبت از شایعه‌هایی از این دست به جایی رسید که برخی از نزدیکان عسل بدیعی که پراکنده در میان مردم حضور داشتند درصدد توضیح برآمده و سعی کردند به وجود چنین شایعه‌هایی پایان دهند. غزل بدیعی خواهر عسل یکی از کسانی بود که در میان جمعیت حاضر شده و با وجود غم بزرگی که داشت با خوش‌رویی با مردم سخن می‌گفت و توضیح می‌داد.

– شاهرخ طاهریان مجری مراسم درباره برخی از خبرهایی که این روزها شنیده می‌شد، گفت: بسیاری از خبرهای غیرموثق در برخی از خبرگزاری‌ها منتشر شد که مجموع این اخبار به دور از انصاف بود و ای‌کاش یاد بگیریم با صداقت خبرها را منتشر کنیم و منابع رسمی خبر را نیز دریابیم.
– صحبت‌های طاهریان درباره شایعه‌پراکنی در خبرگزاری‌ها درست نبود چراکه آنچه به این شایعات دامن می‌زد اخبار سایت‌های غیر رسمی بود و اتفاقا خبرگزاری‌های رسمی کشور در جریان انتشار اخبار صداقت و درستی منابع خبر را مدنظر داشتند.
– جمعیت زیاد در مراسم همراه با دوربین‌هایشان جدا از همدردی با خانواده بدیعی حکایت از عشق دیدن بازیگران و گرفتن فیلم و تصویر با آنها بود. موج هجوم به هر یک از بازیگرانی که به محوطه تالار وحدت وارد می‌شد تا اندازه ای بود که انتظامات تالار ترجیح داد آنها را به داخل سالن اصلی هدایت کند و مانع از ورود مردم عادی به داخل تالار شود.
– این هجوم به جایی رسید که مهتاب کرامتی، فریبرزعرب نیا همسر سابق عسل بدیعی به همراه جانیار پسر آنها به سالن تالار وحدت هدایت شدند و تا آغاز مراسم در همان مکان ماندند. نکته قابل توجه این بود که مردم ایستاده در محوطه باز تالار وحدت به شیشه چسبیده بودند و از حیات داخل سالن را فیلمبرداری می‌کردند.

– هرجا که تجمعی از مردم با دوربین‌ها مشاهده می‌شد حکایت از فیلمبرداری از بازیگران بود. مریلا زارعی، سیروس الوند و سیروس ابراهیم زاده، مریم حیدرزاده و برخی دیگر از اهالی سینما از جمله افرادی بودند که در این هجوم قرار گرفته بودند.
– یکی از افراد حاضر در مراسم به جمع خبرنگاران پیوست و خود را یکی از بازیگران قدیمی تئاتر عنوان کرد و از خبرنگاران خواست بیشتر به این هنرمندان بی نام و نشان توجه کنند و بعد هم توضیحی درباره فعالیت خود ارائه کرد. صحبت این بازیگر در میان مردم به جایی رسید که آلبومی از عکس های قدیمی خود را رو کرد و این آلبوم دست به دست در میان جمعیت چرخید تا عکس های این بازیگر را ببینند.
فان ترين |مجله تفريحي
– مراسم با تاخیر برگزار شد و نخستین کسی که در جایگاه قرار گرفت ستاره اسکندری بود که به گفته مجری مراسم در یک سریال که اسم آن را هم نبرد با عسل بدیعی همبازی بوده است. پس از پایان صحبت این بازیگر درباره عسل بدیعی، پدر این بازیگر آماده شد که در جایگاه قرار گیرد اما جمعیت اجازه ورود نمی داد و تقاضای گرفتن عکس و فیلم می‌کردند.
– ماجرای عکس و فیلم گرفتن از بازیگران حاضر در جمعیت به جایی رسید که دوربین‌های مردمی به سمت نزدیکان عسل بدیعی هم رفت. زمانی که رضا داوودنژاد داماد خانواده بدیعی که در این چند روز پیگیر مراحل انجام کارهای اهدای اعضای عسل بدیعی بود هنگام ورود به جایگاه با هجوم مردم برای گرفتن عکس و فیلم مواجه شد که داوود نژاد در پاسخ به این عمل مردم گفت که اجازه دهید من پایین بیایم بعد در خدمت شما خواهم بود.
– متن دست نوشته عسل بدیعی که در تاریخ اول فروردین ماه نوشته شده بود، توسط غزل بدیعی خواهرش خوانده شد. متن نوشته این بازیگر و نکاتی که در متن به آن اشاره کرده بود اندوه فوت این بازیگر را دوچندان کرد.
– یکی از نکاتی که عسل بدیعی در متن خود به آن اشاره کرده بود این بود که در سال ۹۲ شگفتی به بار خواهد آورد و حال اینکه با اهدای هفت عضو از بدن این بازیگر به بیماران نیازمند، وی به معنای واقعی شگفتی آفرید.

– خواندن دست نوشته عسل بدیعی در نهایت پاسخی بود به تمام شایعاتی که درباره فوت این بازیگر مطرح شده بود.
– حضور جانیار فرزند عسل بدیعی در جایگاه و صحبت هایی که مطرح کرد داغ همه را تازه کرد. فریبرز عرب‌نیا همسر سابق عسل بدیعی فرزندش را در آغوش گرفته بود و هراز گاهی گونه او را می بوسید و اشک هایش را پاک می کرد.
– مراسم با خواندن پیام تسلیت عزت الله ضرغامی به پایان رسید. در بخشی از این پیام چنین آمده بود: عسل بدیعی با اهدای اعضای خود به معنای واقعی هنرنمایی کرد.
– خواندن شعر توسط مجری مراسم که سروده فردی به نام متولیان بود، مُهر پایان مراسم زده شد. این شاعر در بخشی از شعر خود چنین گفت: تو فقط تکثیر شده‌ای و چشم هایت را می توان در نگاه کسی همین حوالی پیدا کرد.
– کیانوش عیاری کارگردانی که برای اولین بار عسل بدیعی را به سینما وارد کرده بود کناری ایستاده بود و مردم از این کارگردان برای ورود این بازیگر تشکر می کردند. حضور عیاری و تاثیر حضور عسل بدیعی در سینما یادآور فیلم “بودن و نبودن” بود که این فیلم نیز برشی از موضوع اهدای عضو او بود.
– یکی از نکات دیدنی این مراسم پوستر و روزنامه هایی با عکس عسل بدیعی که مردم بالای سر خود گرفته بودند و با افتخار تیتر روزنامه‌ها مبنی بر اهدای عضو این بازیگررا با صدای بلند تکرار می‌کردند.
– احمد میرعلایی، سیروس الوند، سیروس ابراهیم زاده، مریلا زارعی، جواد یحیوی، فریبرزعرب نیا، الهام پاوه نژاد، ستاره اسکندری، مهتاب کرامتی، فریبا کامران، افسانه چهره آزاد، مسعود فروتن، علی دهکردی، هنگامه قاضیانی، کیانوش عیاری، فرامرز روشنایی، هومن بهمنش، پگاه آهنگرانی، مانی کسراییان، رویا نونهالی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، فرزاد حسنی، جمشید گرگین، امیرمحمد زند، بهرام کاظمی، مریم حیدرزاده، حبیب اسماعیلی و …از جمله هنرمندانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.
منبع: مهر


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!