توهین پسر آقای رئیس جمهور به پلیس+عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

فان ترين |مجله تفريحي
برخورد اهانت آمیز پسر کوچک رئیس جمهور مصر با یک افسر پلیس، اعتراضات گسترده ای را به دنبال داشت.

شمار زیادی از افسران پلیس علیه اهانت پسر رئیس جمهور مصر به یکی از افسران پلیس، مقابل منزل مسکونی محمد مرسی رئیس جمهور در منطقه الشرقیه، تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

رسانه ها و شاهدان عینی گزارش داده اند مجادله و درگیری لفظی میان “عبدالله” پسر کوچک مرسی و افسر مسؤول تامین امنیت رئیس جمهور مصر در شهر زقازیق روی داد.

به دنبال این حادثه، دهها نفر از افسران پلیس و شماری از نیروهای امنیتی با حضور در مقابل منزل رئیس جمهور مصر ، ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی از افسر پلیس، خواستار عذرخواهی فرزند مرسی از این افسر شدند.

درباره شرح این حادثه نیز گفته شده است که فرزند مرسی به همراه دوستش با استفاده از یک دستگاه خودرو بی ام و وارد منطقه حفاظت شده از منزل مرسی شدند. افسر تامین امنیت به دلیل عدم شناسایی فرزند مرسی، از او مدارک شناسایی تقاضا می کند که با واکنش توهین آمیز او و دوستش روبه رو می شود.

پلیس گفته است به دلیل اینکه خودروی این افراد، پلاک ریاست جمهوری یا نیروهای گارد ریاست جمهوری را نداشت، اجازه عبور به خودرو داده نشد.

این درگیری کلامی زمانی روی داد که نیروی امنیتی در برداشتن موانع حفاظتی برای عبور خودروی پسر مرسی تاخیر داشتند.

شماری از فعالان شبکه اجتماعی در سایت های فیس بوک و توئیتر خواستار برگزاری تجمع مقابل منزل مسکونی مرسی برای اعلام همبستگی با افسر پلیس شدند.

همچنین شماری از فعالان سیاسی اجتماعی در استان الشرقیه نیز با تجمع در مقابل منزل مرسی ، با افسری که از سوی پسر مرسی مورد اهانت قرار گرفته بود اعلام همبستگی کردند.

قبل از این در دسامبر 2011 هم دو تن از پسران مرسی در یکی از میدان های شهر زقازیق به درگیری فیزیکی پرداختند.

“اسامه” یکی دیگر از پسران مرسی هم در مصاحبه با رسانه ها گفت: به هیچ کسی اجازه نمی دهیم به نیروهای پلیس یا اعضای خانواده ام، اهانت کند.

مرسی 62 ساله داری چهار فرزند (4 پسر و یک دختر) است.

منبع:عصر ایران


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!