تصاویری از کنسرت روزبه نعمت الهی با حضور مهناز افشار -
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

t2953s5k8dwjdm4q99z.jpg

کنسرت روزبه نعمت الهی به تهیه کنندگی مهناز افشار یکی از خبرهایی بود که در هفته های گذشته سر و صدای زیادی به پا کرد. همین خبر کافی بود تا خیلی ها برای رونمایی از این اتفاق جالب لحظه شماری کنند.

سرانجام انتظارها به سر رسید و این کنسرت پر حاشیه به تهیه کنندگی خانم بازیگر برگزار شد. گزارش آخرین اجرای روزبه نعمت الهی در سالن برج میلاد را می خوانید.

همه چیز تحت تاثیر مهناز افشار

پیش از شروع کنسرت کلیپ هایی از اجراهای تمرینی گروه پخش می شود. نوازندگان می نوازند و روزبه در فریم های مختلف در حال خواندن است اما در این بین پخش تصاویری از مهناز افشار که بیننده تمرینات گروه است، جالب به نظر می رسد. بعد از پایان کلیپ اسامی عوامل برگزار کننده کنسرت و نوازندگان مثل تیتراژ فیلم روی صفحه نقش می بندد. باز هم نام مهناز افشار بزرگ تر از بقیه است و در پایان تیتراژ توجهات را به خودش جلب می کند. حتی در پایان متن خیر مقدمی که برای میهمانان در نظر گرفته شده، نام مهناز افشار در کنار روزبه نعمت الهی به چشم می خورد.

سپید پوشان فانوس به دست در opening

با شروع کنسرت، دختر و پسرهایی سپید پوش و فانوس به دست از بین جمعیت عبور می کنند و بعد از رسیدن به استیج فانوس ها را روی صحنه می گذارند و از سالن خارج می شوند. سوسوی فانوس ها در فضای تاریک سالن، منظره ای رویایی ایجاد می کنند. این اقدام در نوع خودش جالب است و با استقبال تماشاچیان رو به رو می شود.

ایران با اجرای دستان گویا

آهنگ ایران یکی از پر طرفدارترین قطعات روزبه نعمت الهی است. با شروع این آهنگ کل سالن به وجد می آید. همزمان با خواندن روزبه تعدادی از هنرمندان ناشنوا با لباس های محلی که نمایانگر همه اقوام ایران است روی صحنه می آیند. آنها روزبه را در اجرای این آهنگ همراهی می کنند و از استیج خارج می شوند. اعضای گروه «دستان گویا» روی لباس هایشان جلیقه های مربوط به هلال اهمر را هم پوشیده اند.

میلاد در قرق ستاره ها

اولین چیزی که در مورد کنسرت روزبه نعمت الهی به چشم می آید؛ پر هزینه بودن آن است. معرفی ستاره ها هم این مسئله را تایید می کند. اسامی مهمانان ویژه این کنسرت در چند مقطع اعلام می شود.سیاوش طهمورث، رامبد جوان، سحر دولتشاهی، صابر ابر، علی قربان زاده، شهرام شکوهی، شیلا خداداد، محمدرضا غفاری، رضا یزدانی، سامان مقدم، علی معلم و حامد بهداد با موهای یکدست سفید که حاصل گریم آخرین فیلمش است، مهمانانی هستند که به دعوت روزبه نعمت الهی به میلاد آمده اند. اما اعلام نام یک نفر سالن را منفجر می کند! انوشیروان روحانی کسی است که مردم او را به صورت ایستاده تشویق می کنند. خود روزبه هم در زمان معرفی او اعتراف کرد که دست و پایش می لرزند!

یاشاسین آذربایجان

طبق اعلام روزبه نعمت الهی، این کنسرت در حمایت از آسیب دیدگان حوادث غیر مترقبه به خصوص زلزله زدگان آذربایجان برگزار شده است. او به همین دلیل در سراسر کنسرت،چندین بار جمله «یاشاسین آذربایجان» را تکرار می کند تا آذری های سالن از شنیدن این جمله حسابی به وجد بیایند.

پیراهن کاپیتان های سرخابی فروخته شد

در اواسط برنامه روزبه نعمت الهی از سه اتفاق در این کنسرت خبر می دهد. اولین اتفاق فروش پیراهن علی کریمی کاپیتان پرسپولیس به نفع زلزله زده هاست. در ادامه پیراهن کاپیتان آبی ها، مهدی رحمتی هم برای فروش معرفی می شود.

آنتراک بی نظم و عجیب و غریب

اواخر پارت اول کنسرت روزبه نعمت الهی بعد از مکثی نسبتا طولانی و مشورت با نوازندگانش از یک تصمیم خبرمی دهد. او به تماشاچیان می گوید:«همین الان تصمیم گرفتیم که قطعه گل یاس را برایتان اجرا کنیم!» این تصمیم ناگهانی و پچ پچ های روی استیج برای حاضرین در سالن عجیب است. روزبه از حضار می خواهد کمی تحمل کنند تا امکانات برای اجرای این آهنگ مهیا شود. او به شکل ناگهانی از صحنه خارج می شود و چند نفر صندلی به دست روی استیج می آیند. نوازندگان شروع به نواختن می کنند اما روزبه هنوز روی صحنه نیامده. بعد از چند لحظه او با گیتارش وارد استیج می شود و همان وسط روی صندلی می نشیند.در پایان این آهنگ روزبه با عجله از اولین اتفاق برنامه اش که همان فروش پیراهن علی کریمی است خبر می دهد. اما معلوم نیست چه اتفاقی می افتد که او پیراهن را همان جا روی صندلی رها می کند و دوباره از استیج خارج می شود. بدون اینکه نعمت الهی از رسیدن زمان آنتراک خبر دهد، خروج مهمانان ویژه از سالن برای پذیرایی نشان می دهد که زمان آنتراک رسیده! در این لحظات محمد رضا طباطبایی درامر گروه، به صورت کاملا بداهه و بدون توجه به نت از روی مدل دست زدن مردم شروع به نواختن می کند تا اوضاع کمی جمع و جور شود. با شروع مجدد کنسرت هم هنوز خیلی از میهمانان سر جاهایشان مستقر نشده بودندو اواسط آهنگ یکی یکی به سالن بر می گردند.

تشکر ویژه از مهناز افشار

با نزدیک شدن به لحظات پایانی برنامه، روزبه نعمت الهی از زحمات کسی تشکر می کند که از روزهای قبل از برگزرای کنسرت در کنارش بوده و به او کمک کرده. او کسی نیست جز مهناز افشار! افشار جلوی استیج می آید و با دست تکان دادن جواب تشویق های حاضرین در سالن برج میلاد را می دهد و از روزبه تشکر می کند.

 

ry00djqhiiojtet2fnxa.jpg

zm92da102291gwqy4ntt.jpg

b5cvmrhi0qzkgi5vnuqq.jpg

o96qby263v9u57md4y.jpg

iyvnow2qc2axmalnhbhf.jpg

 


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!