تجمع امت حزب الله مقابل وزارت ارشاد + تصاویر و بیانیه پایانی
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

گزارش تصویری از تجمع امت حزب الله در اعتراض به اکران دو فیلم مسئله دار

قسمتی از بیانیه انصارحزب الله در تجمع اعتراضی در مقابل وزارت ارشاد:اگر این صدای اعتراض و اتمام حجت شرعی و قانونی، گوشهای «لایَسمعونَ بِها» را شنوا نساخت، آن گاه این ستاد با همکاری و هماهنگی نیروهای حز ب الله از روز دوشنبه 29 اسفندماه در راستای اجرای امر نورانی بند «میم» وصیتنامه امام سفرکرده ی خویش، با اعلام برنامه ای که از قبل به اطلاع نیروهای حزب الله خواهد رسید رأساً وارد ماجرا شده وبا کشیدن تجمعات خود مقابل سینماهایی که اقدام به نمایش فیلمهای مذکور نموده اند کار را یکسره خواهد ساخت… که خداوند نگهدار مستضعفان و مظلومان جهان است.

فرایند بی نتیجه

پایگاه خبری انصارحزب الله: پس از اعلام خبر دریافت مجوز اکران عمومی دو فیلم مستهجن و ضد ارزشی گشت ارشاد و زندگی خصوصی در14 اسفند ماه سال جاری، ستاد انصار حز بالله ایران به نمایندگی از مردم متدینی که ضمن تماس با این مجموعه نگرانی خود از روند کنونی را اعلام نموده بودند شکایتی را تنظیم و راسا به دادستان کل کشور و معاون اول قوه قضاییه حجج الاسلام اژه ای و سید ابراهیم رئیسی تسلیم نمود . براین اساس درحالی از این دو مقام مسئول خواسته شده بود تا با توقیف این دو فیلم قلب امام و شهدا و مردم متدین را شاد کنند که مجلس شورای اسلامی در قبال این اشاعه محرز فحشا و منکرات از سوی وزارت ارشاد، تنها با اعلام بیخبری، از هر گونه اقدام مقتضی خود داری کرد و انفعال را انجام وظیفه قانونی خود ترجیح داد و در نتیجه اکران این دو فیلم از 25 اسفند ماه سال جاری در سینماهای کشور آغاز شد.

خطبه دوم امام جمعه مشهدو لکه ننگ وزارت ارشاد

پس از این آیت الله علم الهدی امام جمعه شهر مقدس مشهد و عضو خبرگان رهبری تقریبا ایراد تمام خطبه دوم آخرین جمعه اسفند ماه در مشهد را به مسئله اکران این دو فیلم اختصاص داد و ضمن انتقاد شدید از وزارت ارشاد به دلیل اکران دو فیلم با محتوای ضداسلامی، مجددا از قوه قضائیه درخواست کرد با اجرای وظائف خود این دو فیلم را توقیف و از اکران آن جلوگیری کند. ایشان همچنین با انتقاد شدید از جشنواره فیلم فجر به دلیل نمایش این دو فیلم، گفت: این نکته را باید ننگی برای وزارت ارشاد به حساب آورد.

اجابت فراخوان انصارحزب الله توسط امت حزب الله

با این وصف انصارحز ب الله تهران در بیانیه ای ضمن اعلام فراخوان از امت حز بالله خواست تا برای اتمام حجت با مسئولین وزارت ارشاد روز شنبه 27 اسفند ماه سال جاری در جلوی این نهاد تجمع کنند.

براین اساس امت حز بالله تهران قبل از ساعت تعیین شده در محل حاضر و پس از اقامه نماز جماعت در جلوی درب وزارت ارشاد تجمع و با سر دادن شعار خشم انقلابی خود را بر سر وزیر ارشاد و عوامل زیر مجموعه اش فریاد زدند در این مراسم در ابتدا بخشهایی از سخنان امام راحل درباره سینما قرائت شد که در این را بطه فرموده بودند:

مظاهر تمدن ملعبه دست مفسده جوها

“کجای قرآن، کجای احکام قرآن، کجای احکامی که خود روحانیون [دارند] یک همچو کلمه‏ای ازشان صادر شده است که ما با مظاهر تجدد مخالفیم. ما با مظاهر انحرافات مخالفیم آقا. چیزهایی که مظاهر تمدن بوده وقتی که به دست این مفسده جوها و این استفاده گرها می‏افتد، از آن صورتی که داشته مسخش می‏کنند. یک سینمایی که ممکن است مربی یک طایفه‏ای، مربی یک ملتی باشد، به یک صورتی درمی آورند که بچه‏های ما را هرزه بار می‏آورند؛ بچه‏های ما را بد بار می‏آورند؛ بچه‏های ما را فاسد بار می‏آورند. خوب، ما با این مخالفیم. ما با اصل سینما، اگر چیزهایی را که انجام می‏دهد، کارهایی را که انجام می‏دهد کارهایی باشد که برای ملت مفید است، بچه ما را تربیت می‏کند؛ رشد می‏دهد؛ مخالف نیستیم. “) صحیفه امام، ج‏4، ص 427

ماباسینما مخالف نیستیم با فحشا مخالفیم

“ما با سینما مخالف نیستیم، ما با مرکز فحشا مخالفیم. ما با رادیو مخالف نیستیم، ما با فحشا مخالفیم. ما با تلویزیون مخالف نیستیم، ما با آن چیزی که در خدمت اجانب برای عقب نگه داشتن جوانان ما و از دست دادن نیروی انسانی ماست، با آن مخالف هستیم. ” “اینها چیزهایی است که آموزشی است. رادیو و تلویزیون یک دستگاه آموزشی است، سینما یک دستگاه آموزشی است. باید دستگاهها را به طور مسالمت، به طور صحیح، به طور سلیم اداره کرد” (صحیفه امام، ج‏6، ص 15)

سینما دارالتبلیغ است

“سینما باید مربی باشد برای آنها [یی‏] که در سینما وارد می‏شوند. تئاتر هم همین طور. و تلویزیون و رادیو هم از همه بالاتر. اینها باید یک دارالتبلیغی، یک دستگاه سازنده باشد که به وسیله اینها یک مملکت، افرادش یک افراد امین صالح، یک افراد ملی- اسلامی بشود. “(صحیفه امام، ج‏9، ص155)

درب سینمای فاسد را میبندیم

“فرض کنید در روحانیت یک وقت صحبت می‏شود که این سینماها چطور، این سینماهایی که الآن در ایران متعارف است، برای فاسد کردن نسل جوان است. اینها وقتی که رفتند یک چند وقتی در این سینما، فاسد می‏شوند. اینها را ما جلوگیری می‏کنیم. اگر یک سینمای اخلاقی باشد و علمی باشد، چه کسی جلویش را می‏گیرد؟ اما وقتی که ما می‏بینیم که مملکت ما از سینمایش گرفته تا مدرسه‏اش استعماری است؛ یعنی از خارج آوردند اینها را برای ما، تحفههایی است که از آنجا آوردند برای فاسد کردن نسل جوان ما، همه چیزش را، اگر مسجد هم یکوقت اینطور شد، ما درِ آن را می‏بندیم. اگر مسجدی شد که این مسجد دعوتش دعوت فاسد شد، پیغمبر اکرم خراب کرد «مسجد ضِرار» را، مسجدی که درست کرده بودند در مقابل پیغمبر، و تبلیغات می‏کردند بر ضد اخلاق و بر ضد امثال ذلک؛ پیغمبر داد خرابش کردند. “( صحیفه امام، ج‏4، ص54)
پس از این جمعیت حاضر این بیانات بنیان گذار انقلاب را که در رابطه با سینمای پیش از انقلاب ایراد شده بود را وفق حال کنونی سینمای کشور دانسته و شعارهای خود را با این مضمون ایراد کردند:

*ننگ بر این ارشاد سوی منکر / مرگ بر این فرهنگ رو به منکر
*این انقلاب از نهضت خمینی است / فرهنگ ما از ریشه حسینی است
*این سینما مروج فساد است / تعطیل آن برای ما ثواب است
*کو عفت کو غیرت / مسئولین فرهنگی خجالت خجالت
*این سینمای فاسد تعطیل باید گردد / آن مسئول بیغیرت تعزیر باید گردد
*خمینی بت شکن در حکم چنین گفت:
این سینما چون مسجد ضرار است / تخریب آن در حکم یک جهاد است
*ما امت حز بالله بیداریم / از مسئول بیغیرت بیزاریم
*امروز وقت فریاد / برمسئولین ارشاد
*وصیت امامم چونان حکم جهاد است/ ای مسئول بیغیرت حجت برتو تمام است

پس از این حجت الاسلام حسن زاده عضو شورای مرکزی انصارحزب الله برای جمعیت حاضر به ایراد سخنرانی پرداخته و به نمایندگی از مردم ، به وزیر ارشاد 48 ساعت فرصت داد تا اکران این دو فیلم مستهجن و هنجار شکن را متوقف سازد.

این ضرب الاجل درحالی تعیین شد که درپایان جمعیت حاضر با قرائت بیانیه مجددا مطالبات خود را تکرار و بر عزم خود در اجرای بند میم وصیت نامه امام راحل در این رابطه تاکید کردند.که متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری:” هر فیلمی که به معارضه با ارزش‎‎های اسلامی برخیزد، به‎نظر ما یک فیلم بد به حساب می‎آید. معارضه با ارزش‎‎های اسلامی، معارضه با فطرت سالم انسانی و معارضه با ارزش‎‎هایی که برای مردم و تکامل آن‎‎ها مفید و لازم است، جزو منفی‎ترین خصوصیات یک فیلم سینمایی است که این‎‎ها را قبول نداریم. در کار سینما دولت نمی‎تواند بر کنار از مسئولیت‎‎‎های تعیین‎کننده باشد؛ اگر نظارت شامل هدایت و کنترل و جلوگیری از هر آن‎چه بد است می‎شود، بله باید نظارت کرد.”

بی توجهی دولت و بار مضاعف بر گرده امت مستضعف

درحالیکه این روزها بیتوجهی قوه مجریه به اوضاع اسفبار تورم، تسمه از گرده مستضعفین میکشد، روزگار فرهنگ نیز حالی وخیمتر از اقتصاد را تجربه میکند.

الف) همانطور که امت حز ب الله مستحضرند رهبر معظم انقلاب در دیدار با دولت آقای احمدینژاد، «فرهنگ» را مظلومترین بخش دولت وی خواندند و پس از آن نیز بارها مسئولان فرهنگی را از ترویج فساد و تباهی برحذر داشتند. همچنین مراجع و علمای اعلام و بزرگانی چون آیت الله مصباح یزدی جریان انحرافی پشت پردهی دستگاههای فرهنگی دولت را لیبرال مسلک و فراماسونر خطاب فرمودند. براین اساس همواره این رنج الهی و دینی مومنان را آزار داده است که چرا برخی از مسئولین فرهنگی دولت به رغم اتخاذ ظاهری مذهبی درصدد خشکاندن ریشههای فرهنگ متعالی اسلام از طریق حمایت از پیاده نظام داخلیِ «ناتوی فرهنگی» هستند؟.

نوازنده های عریان غربی و جشنواره فجر

ب) عملکرد وزارت ارشاد دولت دهم در حمایت علنی و تمام قد از مبتذلسازان و اسلام ستیزان، اکنون به حدی رسیده که در برخی حوزه ها روی وزارت ارشاد عهد مهاجرانی آن جاسوس انگلیسی که چند صباحی وزیر ارشاد اسلامی شده بود را سفید کرده است!

نوازنده ای که در آمریکا همواره نیمه عریان است در جشنواره موسیقی فجر که دولت مکتبی احمدی نژاد متولی آن است حضور مییابد. امروز رهبری ارکسترهای ملی و تهران به بهائیان و برگزار کنندگان ارکستردر اسرائیل سپرده میشود.

امروز درحالی اعمال فشار بر مطبوعات و رسانه های حز ب اللهی در دستور کار وزارت ارشاد قرار داردکه از سوی دیگر مماشات تاریخی با گروهک «خانه سینما» کار را به جایی میرساند که دستگاههای امنیتی به ماجرا وارد میشوند.

پناه گاه فساق به جای طریقت ارشاد

آنچه گفته شد به علاوه حمایت رسمی از اکران تئاتر تمام مبتذل هدا گابلر و برگزاری چندین جشنواره سینمایی مبتذل به نام دهه فجر انقلاب اسلامی و به کام برخی از پادوهای فرهنگ صهیونیزم جهانی دلایلی است بر احراز بی کفایتی وزیر ارشاد که به جای قرار گرفتن در جایگاه مرشد طریقت اسلام پناهگاه فسّاق جبهه فرهنگی ضدانقلاب از آب درآمده است!

ج)و اما در آستانه نوروز 1391 وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی، درحالی که مطابق قوانین مصرّح موظف به جلوگیری از اشاعه فساد و بیبند و باری است، با ارائه مجوز اکران عمومی دو فیلم ضد اخلاقی و ضد انقلابی در نوروز برای افساد اذهان عمومی و لجن مال نمودن ارزشهای اسلامی پیشقدم گشته است! تا فهم درستی از این معنا حاصل آید که:
هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک!!!

سنگ تمام وزارت ارشاد در حمایت از مبتذل سازان

آگهی های تبلیغاتی نصب شده در پایتخت و مرکز بیداری جهان اسلام، حاکی از صدور مجوز اکران دو فیلم، ضدارزشهای اسلامی، فاسد و مروج بیبند و باری و هرزگی در سینماهای تهران و سراسر کشور است.
سازمان سینمایی وزارت ارشاد به منظور سنگ تمام گذاشتن در حمایت از سازندگان این دو فیلم نوروز را که پرفروش ترین فصل سینماهای کشور محسوب میگردد برای اکران فیلمهای «گشت ارشاد» و زندگی خصوصی انتخاب نموده است.

دو فیلمی که از یک سو با محتوایی ضد ارزشی خود مصداق کامل توهین به تمامیت نظام و مقدسات آن و حتی تمسخر عزای سالار شهیدان، مسجد، منبر و ارزشها قرار گرفته اند و از سوی دیگر با محتوایی ضد اخلاقی که بدون تردید مصداق اتم و اکمل ترویج ابتذال و تحریک شهوات و غرایز جنسی است و بی شک اکران آن عفت عمومی را جریحه دار خواهد ساخت همراه شده اند.

اهتمام وزارت ارشاد به اشاعه فساد

روندی که ذکر آن به اختصار و شرح چند از هزار رفت به امت حز ب الله اثبات میکند؛ امروز وزارت ارشاد تحت تاثیر امیال پلید فرقه ی انحرافیِ قرار دارد، از اشاعه فساد و تباهی پشتیبانی نموده و با فشاری بیسابقه در پی آن است که «پیشانی فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران» را همدست تبهکاران و قانونشکنان و مفسدان جلوه دهد.

مگر حز ب الله مرده باشد که…

د) اما…! این تبهکاران تنها زمانی به هدف شوم خود دست مییابند که امت حزب الله مرده باشد تا «لیبرالهای مقدس نما» بتوانند خاک فرهنگ متعالی اسلام را در این گلزار شهیدانِ به خون غلتیده به توبرهی اهواء نفسانیه ی سیاست بازیهای خویش کشند.

اتمام حجت با مسئولان مو به مو طبق بند “میم”

برادران شما، در ستاد انصار حزب الله با حمایت امت حزب الله بدواً در اقدامی دلسوزانه از تمام دستگاه های مسئول (اعم از مجلس شورای اسلامی، قوه ی قضائیه و حتی قوه مجریه) خواسته اند تا براساس قوانین جاری کشور جلوی اکران این دو فیلم فاسد گرفته شود. اکنون نیز در این مکان گردآمده ایم تا صدای مطالبه ی شرعی و قانونی خود را به گوش مسئولان قانون شکن سازمان سینمایی وزارت ارشاد برسانیم.

امت حزب الله از 29 اسفند راسا کار را فیصله خواهد داد

اما اگر این صدای اعتراض و اتمام حجت شرعی و قانونی، گوشهای «لایَسمعونَ بِها» را شنوا نساخت، آن گاه این ستاد با همکاری و هماهنگی نیروهای حز ب الله از روز دوشنبه 29 اسفندماه در راستای اجرای امر نورانی بند «میم» وصیتنامه امام سفرکرده ی خویش، با اعلام برنامه ای که از قبل به اطلاع نیروهای حزب الله خواهد رسید رأساً وارد ماجرا شده وبا کشیدن تجمعات خود مقابل سینماهایی که اقدام به نمایش فیلمهای مذکور نموده اند کار را یکسره خواهد ساخت… که خداوند نگهدار مستضعفان و مظلومان جهان است.

والسلام علی مناتبع الهدی
27اسفند1390 انصار حز بالله تهران


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!