بیماری عجیب خانم معلم! + عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

یک معلم امریکایی به دلیل بیماری عجیبی که باعث ترس وی از کودکان میشود از مدرسه ای که در آن کار میکرد اخراج شد.
فان ترين |مجله تفريحي
خانم “ماریا والتر” در یک دبیرستان در اوهایو درس زبان فرانسه و اسپانیایی تدریس میکند اما زمانیکه مدرسه از وی خواست در مقطع پایینتری تدریس را ادامه دهد مشکلات وی آغاز شد. به همین دلیل از اولیای مدرسه به دادگاه شکایت کرد و عنوان کرده است او یک نقطه ضعف بزرگ دارد اما مدرسه از این جریان کاملا مطلع بوده است اما اکنون با درخواست از وی برای تدریس در مقطع پایینتر و عدم پذیرش او گفته شده که وی باید از کار اخراج شود.

این معلم ۶۱ ساله از یک بیماری عجیب رنج میبرد. او دچار ترس از بچه هاست و در دادگاه عنوان کرده است که اولیای مدرسه از بیماری وی مطلع هستند و با این کار تنها قصد اخراج وی را دارند. او اضافه کرده است که از دهه ۹۰ میلادی به این بیماری مبتلا شده است و حتی به مدرسه اعلام کرده بود که قادر به تدریس بچه ها در مقاطع پایین نیست.

او به عنوان مدرک ، پرونده های پزشکی خود را که در آنها ذکر شده است وی در مقابله با بچه ها دچار اضطراب و استرس و فشار خون و کابوسهای شبانه میشود را به دادگاه ارائه کرده است.

وی که از سال ۱۹۷۶ در این مدرسه تدریس کرده است میگوید: اگر مجبور باشد شغلش را رها می کند چراکه هرگز نمیتواند بر این ترس غلبه کند.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!