برنزه کردن دختر ۱۶ ساله در مجله مد فرانسوی! +تصاویر
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

مجله ” نومرو” فرانسوی تصمیم گرفت از یک مدل ۱۶ ساله بلوند و چشم آبی به نام ” آندرا هاردین” به عنوان یک سیاه پوست استفاده کند.
گردآوری فانترین : یک مجله مد فرانسوی متهم است با برنزه کردن بیش از اندازه یک مدل سفید پوست ۱۶ ساله و چاپ تصویر وی به عنوان یک “ملکه زیبایی افریقایی” باعث فریب اذهان عمومی شده است!

مجله ” نومرو” فرانسوی تصمیم گرفت از یک مدل ۱۶ ساله بلوند و چشم آبی به نام ” آندرا هاردین” به عنوان یک سیاه پوست استفاده کند. ویرایش این تصویر توسط عکاس آن “سباستین کیم” و آرایش هنرمندانه چهره پرداز “ماد لیس پد” و لباسی با طرح های سنتی افریقایی باعث شد تا این مدل به عنوان یک ملکه زیبایی افریقایی معرفی گردد.

فان ترين |مجله تفريحي

منتقدان در اعتراض به این حرکت استفاده از یک مدل زیر سن قانونی سفید پوست به جای یک مدل سیاه پوست برای خلق این تصویر را محکوم کرده و میگویند اگر این مجله واقعا نیاز به استفاده از یک مدل سیاه پوست داشته است برای این کار باید از یک زن سیاه پوست استفاده میکرده است.

فان ترين |مجله تفريحي

فان ترين |مجله تفريحي

آنها معتقدند برای این کار هیچ توجیهی وجود ندارد چراکه آنها اقدام مجله را استفاده ابزاری از یک مدل زیر سن قانونی میدانند و این مسئله یک توهین مستقیم به مدلهای سیاه پوست است.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!