امتحان عملی جنسی برای تحصیل رایگان دختران دانشجو!
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

به دختران دانشجوی بریتانیایی پیشنهاد شده است که در برابر 15 هزار پوند در سال برای تامین هزینه‌های تحصیلی، با افراد ناشناس ارتباط جنسی برقرار کنند.

به گزارش فان ترین، فارس به نقل از روزنامه انگلیسی ایندیپندنت نوشت: نتایج تحقیقات مخفی این روزنامه بیانگر آن است که پایگاه اطلاع‌رسانی «اسپانسر اسکولار» (SponsorAScholar.co.uk) در تبلیغات اخیر خود مدعی شده که فرصتی برای 1400 دانشجوی بین 17 تا 24 ساله از سوی گروهی از تجار ثروتمند مایل به ماجراجویی فراهم آورده است.

یک خبرنگار ایندیپندنت که خود را به عنوان یک دانشجو معرفی کرده بود برای این آگهی مراجعه می‌کند اما متوجه می‌شود که یک «ارزیاب» مرد باید ابتدا وی را برای این کار تایید کند و برای این کار لازم است که وی در یک آپارتمان، امتحان عملی بدهد. اسم این پروسه توسط مسوولین ذیربط، «کنترل کیفیت» گذاشته شده است!

پایگاه اطلاع‌رسانی مزبور در قالب یکی از قوانین مبهم بریتانیا فعالیت می‌کند که به دلالان اجازه می‌دهد، طالبان رابطه نامشروع را با فواحش آشنا کنند و بدیهی است که با توجه به افزایش هزینه‌های تحصیل، زنان و دخترانی که از بضاعت مالی کمی برخوردارند، جذب این سایت می‌شوند.

بر اساس تبلیغات این سایت، در صورتی که زنان حاضر شوند در طول هر ترم تحصیلی، 4 بار و هر بار برای دو ساعت، با یک مرد غریبه در هتل و یا یک آپارتمان تنها باشند، تا 100 درصد هزینه‌های تحصیلی آنان پرداخته می‌شود!

این وبسایت تصریح می‌کند که از آنجا که این مشتریان پول خوبی می‌دهند، خدمات خوبی هم می‌خواهند! خبرنگار ایندیپندنت از یکی از این ارزیابان در یک رستوران در جنوب لندن شنیده است که: «هرچه بیشتر حاضر باشی انجام دهی، پول بیشتری هم دریافت می‌کنی.»


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!