اقدام عجیب یک زن پس از حکم طلاق همسرش! +عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

زن دلشکسته اي که همسرش از او جدا شده بود با تخريب دادگاهي که حکم طلاق او و همسرش را صادر کرد سعي در نشان دادن اعتراضش به اين حکم داشت.
اين زن به دليل تخريب دادگاهي در فلوريدا با نقاشي کردن قلب هاي شکسته و نوشتن درخواست براي بازگشت همسرش روي ديوارهاي دادگاه بازداشت شد.
آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای

آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای
اين زن 35 ساله چندي پيش در اين دادگاه از همسرش جدا شد و قاضي حکم طلاق را به خواسته همسرش که مدعي بود اين زن از نظر رواني دچار مشکل است صادر کرده بود . همسر او عنوان کرده بود کارهاي اين زن به قدري عجيب است که او ديگر نميتواند در کنار وي زندگي کند
کارمندان اين ساختمان قضايي وقتي صبح زود براي حضور درمحل کار خود به اين مکان رسيدند مشاهده کردند که تمام ديوارهاي اين ساختمان دولتي 350 ميليون دلاري با رنگ بنفش نقاشي شده است . اين نقاشي ها شامل عکس قلبهاي شکسته و پيامهاي اين خانم به شوهرش براي بازگشت به زندگي بود. او همچنين روي پياده رو و ساختمانهاي مقابل اين دادگاه هم نقاشي کشيده است.
با تماس کارمندان با نيروي پليس و پيگيري اين زن متهم شناخته شده و بازداشت شد اما پليس اعلام کرده است وي از نظر رواني دچار مشکل است و به همين دليل قرار است او را به يک آسايشگاه رواني منتقل کنند.

ملت ایران


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!