ازدواج همجنس‌بازان وهابي! + تصویر
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

تاکنون اعلام نشده که کدام عاقدي حاضر به جاری‌کردن صیغه عقد برای این دو همجنس‌باز وهابي شده است و البته برخي رسانه‌هاي از “محسن هندريکس” به عنوان عاقد نام برده‌اند.

منابع خبری از ازدواج دو همجنس‌ باز وهابي در فرانسه براساس سنت وهابيت و در راستاي ترويج گفت‌وگوي فرهنگ‌ها و اديان خبر دادند.

به گزارش پرفو به نقل از مشرق؛ منطقه «سوفران» پاریس، ديروز شاهد نخستین مراسم ازدواج بین دو همجنس‌باز وهابي بود و آن‌گونه که گفته شده، این عقد ازدواج براساس سنت و آیین وهابيت برگزار شده است.

اما آنچه مورد تأکید قرار گرفته آن است که این دو زوج که شیفته یکدیگر شده‌اند یکی وهابی و دیگری سلفی بوده‌اند و ازدواجی را برای خود برگزیده‌اند که در نوع خود در فرانسه نخستين به شمار می‌آید.
آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای
در این جشن عقدکنان، یکی از مسیحیان شرکت‌کننده و نیز یک یهودی حاضر، برای این زوج همجنس‌باز وهابي به قرائت دعای خیر و طلب برکت از کتاب‌های ادعيه خود کردند.

این درحالی است که پیش‌تر ازدواج همجنس‌بازان منتسب به دين اسلام، تنها در آفریقاي جنوبي صورت می‌گرفت و این ازدواج هم به صورت ازدواج‌های مدنی و جمعی انجام می‌شده که ریاست آن را «محسن هندریکس» برعهده داشته است.

آقاي “لودویگ محمد زاهد”يکي از طرفين در گفت‌وگو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی فرانسه گفت که امام جماعت یکی از مساجد مناطق پیرامون پاریس که خواست نامش فاش نشود، صیغه عقد این دو همجنس‌باز را جاری کرد.

لودويگ محمد زاهد (عروس) در اين مصاحبه اعلام کرد: «قصد ما از اجراي اين مراسم ازدواج، این بود که باعث یک تحول و حرکت رو به جلو برای انجام گفت‌وگو و اتحاد تمدن‌ها، فرهنگ‌ها و ادیان مختلف دنیا باشیم. ما در سال 2006 ميلادي در کشور آفریقای جنوبي ازدواج کرده بودیم اما کشور فرانسه، ازدواج همجنس‌گرایان را به رسمیت نمی‌شناسد و من امیدوارم که در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده، با پیروزی جناح چپ، شاهد رسمیت‌يافتن همجنس‌بازي در فرانسه باشیم.»

آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای
محسن هندريکس، عاقد سلفي

وي افزود: «اکنون تنها در کشور الجزایر برای چنین جرمی، دو سال زندان مي‌برند و البته در هفت کشور مسلمان دیگر، حتی محکومیت به مرگ نیز دیده می‌شود. من دلم می‌خواهد که این تابو را به طریقی بشکنم و البته شرایط مساعد برای این کار فراهم است اما همه بايد به ارزش و بهای این قضيه، باور داشته باشند!»

عروس که بنیان گذار انجمن “اچ.ام.2.اف” در کشور فرانسه است هم‌اکنون در حال آماده‌سازی رساله دکتری خود با موضوع «همجنس‌بازي و اسلام» است!

بسياري از مفتي‌هاي وهابي و سلفي، عمل شنيع و حرام “لواط” را حلال مي‌پندارند که صدور اين احکام از سوي مفتيان وهابي طي سال‌هاي اخير با اعتراض بسياري از اهل سنت مواجه شده است.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!