ازدواج‌مجددقرباني اسيد باشوهرخيانتکار+عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

اين زن ۳۶ ساله بنگلادشي وقتي فهميد شوهرش بعد از ۱۸ سال زندگي مشترک به او خيانت کرده است از او جدا شد، اما اين مرد شيطان صفت چند روز پيش وارد خانه او شد و اسيد روي صورت او پاشيد.
آپلود سنتر , پرآپ , PerUp.Ir,آپلود سنتر پارسی و حرفه ای
به گزارش مگ فور، “ناربانو” از ناحيه صورت دچار سوختگي شديد شد به طوريکه هر دو چشم او نابينا شده و چهره اش کاملا از بين رفته است. اما مادرش او را مجبور کرد تا رضايت دهد همسرش از زندان آزاد شده و دوباره با او ازدواج کند.

او در اين رابطه ميگويد: شايد همه تصور کنند اين مرد از يک زن نابينا نگهداري خواهد کرد، اما در اصل او هيچ علاقه اي به من ندارد . بچه هايم با اصرار مادرم مرا راضي کردند تا دوباره با پدرشان ازدواج کنم. او اضافه ميکند همسرش همچنان به کتک زدن و آزار او ادامه ميدهد و زندگي وي اينچنين ميگذرد.او معتقد است زندگي با اين مرد سنگدل و بي وفا بيش از سوختگي هاي صورتش عذابش ميدهد اما چاره اي ندارد و بايد با آن کنار بيايد.

آمار قربانيان اسيد پاشي در کشور بنگلادش به قدري زياد شده بود که در سال گذشته ميلادي دولت اين کشور محدوديتهايي در مورد خريد و فروش اسيد اعمال کرد و در پي آن آمار قربانيان از ۵۰۰ نفر در سال ۲۰۱۰ به ۱۱۱ نفر در سال ۲۰۱۱ کاهش يافت.


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!