اجاره دادن دختر بچه توسط مادر جهت رابطه جنسی +عکس
آموزش کسب در آمد از اینستاگرام و وایبر

اجاره دختران برای رابطه جنسی,اجاره دادن دختر برای رابطه جنسی,رابطه جنسی,رابطه جنسی با دختر بچه,عکس رابطه جنسی,عکس رابطه جنسی با دختر,اجاره دادن دختر توسط مادر

مادر این دختر بچه در بازجویهای خود به پلیس گفت برای پرداخت صورت حساب های عقب افتاده شان به دلیل کم درآمد بودن همسر وی مجبور به این کار شده است.

مادر ۴۵ ساله ای در کلمبیا به جرم فروش دختر ۱۲ ساله خود به منظور بردگی جنسی و برقراری رابطه با افرد دیگر و در ازای دریافت ۱۲۵ پوند در بوگاتا واقع در کلمبیا دستگیر شد.

به گزارش آسو شیتد پرس مارگاریتا مورنو ۴۵ ساله در اقدامی بی شرمانه دختر ۱۲ ساله خود را برای بردگی جنسی در قبال پرداخت ۱۲۵ پوند در اختیار دیگران قرار می داد.

 عکس   دختر 12 ساله‌ای که توسط مادرش برای رابطه جنسی اجاره داده میشد +تصویر

 

به گفته کارلوس ملندز رئیس پلیس بوگوتا به نقل از این خبر گزاری گفت: در پی تماس تلفنی همسایگان این خانواده مونرو وگزارش کودک آزاری و سوء استفاده جنسی تحقیق مخفیانه پلیس مبنی بر صحت گزارشهای رسیده پلیس پدر و مادر این دختر ۱۲ ساله به همراه چند متجاوز دستگیر کرد.
برقراری رابطه جنسی با افراد زیر سن قانونی جرم محسوب می شود و پیگرد قانونی دارد.
مادر این دختر بچه در بازجویهای خود به پلیس گفت برای پرداخت صورت حساب های عقب افتاده شان به دلیل کم درآمد بودن همسر وی مجبور به این کار شده است.
دختر بچه ۱۲ ساله در وضعیتی دردناک به موسسه حفظ و نگهداری کودکان بد سرپرست در بوگوتا سپرده شد. پدر و مادر این دختر بچه تا پایان تحقیقات پلیس برای تکمیل پرونده برای ارائه به دادگاه در بازداشت پلیس هستند.

منبع: نامه


خريد اينترنتي کفي ژله اي افزايش قد
گیره فرم دهنده و کوچک کننده بینی
خريد اينترني موبر دائمي ساندپيل Sundepil

آخرین محصولات فروشگاه

ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلا
تازه ترين مطالب سايت
آخرين مطالب مرتبط
ساعت GUCCI طرح LOVE اصلی و اورجینال
مجله خبری
لاک مخملی
گالری تصاویر
مد و دکوراسیون
کلیپ و موزیک
سایر بخش ها
مطالبی که بیشتر مورد پسند بوده
محصولاتی که بیشترین خرید را داشتند!